Revolut davet kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Revolut Business Ile Işiniz Için Uluslararası Banka Hesabı Açma Fırsatı
KAMPANYA
Revolut Business ile işiniz için uluslararası banka hesabı açma fırsatı
Revolut Banka Hesabı Açarken £50 Ödül Para Kazandıran Arkadaş Davet Kodu (Yalnızca Yurtdışında Yaşayanlar Faydalanabilir)
DAVET KODU
Revolut banka hesabı açarken £50 ödül para kazandıran arkadaş davet kodu (Yalnızca yurtdışında yaşayanlar faydalanabilir)

Revolut nedir?

Revolut, kullanıcılara paralarını yönetmenin daha iyi bir yolunu sunan bir dijital bankacılık platformudur. Revolut ile kullanıcılar, harcamalarını gerçek zamanlı olarak görebilir, özelleştirilmiş bütçeler oluşturabilir ve finansal hedeflere yönelik ilerlemelerini takip edebilir. En son Revolut davet koduRevolut promosyon kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

Bir finansal hizmet sağlayıcısı olarak Revolut, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunar. Bu ürünler, ön ödemeli bir banka kartı, döviz, eşler arası ödemeler ve kullanıcıların hareket halindeyken hesaplarını yönetmelerine olanak tanıyan bir mobil uygulamayı içerir.

Revolut ayrıca, otomatik ödemeler ve bekleyen siparişler oluşturma, harcamaları takip etme ve daha fazlası gibi çeşitli başka özellikler de sunar.

Nikolay Storonsky ve Vlad Yatsenko, 2015 yılında Revolut’u kurdu. Şirketin merkezi Londra, İngiltere’de bulunuyor. Avrupa ve Birleşik Krallık’ta 10 milyondan fazla müşteri Revolut kullanıyor ve dünya çapında 30’dan fazla ülkede mevcut. Şirket, 2019 itibariyle faaliyetlerini Amerika Birleşik Devletleri’ne genişletmeyi planlıyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın