Abone Olun & Tasarruf Edin

restream cover
$10 Hediye'yi Alın

Restream Promosyon Kodu

Restream promosyon koduyla canlı yayın deneyiminizden en iyi şekilde yararlanın! Özel indirimleri bulun ve kodlarımızla hizmet ve paketlerde en iyi fırsatları yakalayın.


Fırsat

Tüm sosyal medyada canlı yayın yapma platformu Restream’da 10$ hediye kredisi fırsatı

Hiçbir sorun yaşamadan profesyonel canlı yayınlar oluşturun ve çoklu akışla izlenme sayınızı artırın- birkaç dakika içinde başlayın. Devamını Gör... Daha az göster...

Restream nedir?

Restream, canlı videoları aynı anda birden fazla platforma yayınlamanıza, erişiminizi genişletmenize ve farklı kanallarda izleyicilerinizle bağlantı kurmanıza olanak tanır. İster içerik oluşturucu, ister pazarlamacı veya işletme sahibi olun, Restream çoklu yayın sürecini basitleştirir ve nerede olurlarsa olsunlar izleyicilerinizle etkileşim kurmanıza yardımcı olur.

Restream ile tek bir canlı yayınla 30’dan fazla farklı platformdaki izleyicilerinize ulaşabilirsiniz. Bu, erişiminizi genişletebileceğiniz ve nerede olurlarsa olsunlar izleyicilerle etkileşim kurabileceğiniz anlamına gelir; böylece izleyicilerinizle bağlantı kurmayı ve çevrimiçi varlığınızı büyütmeyi kolaylaştırır.

Restream, canlı yayın deneyiminizi geliştirmek için bir dizi ürün sunar. Restream Studio, videolarınızı aynı anda birden fazla platforma kolayca çoklu yayınlamanıza olanak tanır. Multistreaming Upload & Stream özelliği, önceden kaydedilmiş içerik yüklemenizi ve canlı yayınları önceden planlamanızı sağlar. Restream Chat ile izleyicilerinizle gerçek zamanlı etkileşim kurabilir, tüm yayın platformlarınızdaki yorumları ve mesajları tek bir yerden yönetebilirsiniz.

Restream’in etkileyici rakamları kendi adına konuşuyor. Aylık 8 milyondan fazla yayın ve 600 milyon etkileşimli izleyici ile Restream’in geniş bir kitleye ulaşmak ve onlarla bağlantı kurmak için güçlü bir araç olduğu açıktır. İster içerik oluşturucu, ister pazarlamacı, ister işletme sahibi olun, Restream’in çoklu yayın özellikleri erişiminizi en üst düzeye çıkarmanıza ve aynı anda birden fazla platformda izleyicilerle etkileşim kurmanıza yardımcı olabilir.

Restream, bireyler ve şirketler için çeşitli planlar sunarak ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmenize olanak tanır. İster Ücretsiz, Standart, Profesyonel, Premium, Kurumsal veya İşletme planını tercih edin, 7 günlük para iade garantisinin sizi desteklediğini bilerek Restream’in çoklu yayın yeteneklerini güvenle keşfedebilirsiniz. Restream ile daha fazla kişiye ulaşabilir, daha fazla sonuç alabilir ve çevrimiçi varlığınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.”

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin