Reebok indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Reebok Hakkında

Reebok, 2005 yılından beri Adidas’ın bir yan kuruluşu olarak faaliyet gösteren küresel bir atletik ayakkabı ve giyim şirketidir. Reebok, giyim ve ayakkabı dahil olmak üzere fitness, koşu ve CrossFit spor kıyafetleri üretmekte ve satmaktadır. En güncel Reebok indirim kodu, Reebok kupon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Şirket, giyim, ayakkabı ve aksesuar dahil olmak üzere hem erkekler hem de kadınlar için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Sektörün önde gelen markalarından biri olan Reebok, kaliteli ürünleri ve yenilikçi tasarımları ile tanınmaktadır.

İnsanlar Reebok’u seviyor çünkü spor salonuna gitmek için spor ayakkabı veya kilometrelerce koşmak için koşu ayakkabısı arıyorsanız, her türlü aktivite için mükemmel olan geniş bir ürün yelpazesi sunuyorlar.

Ayrıca Reebok, ürünlerini taze ve heyecan verici tutan yeni teknolojiler ve tasarımlarla her zaman ortaya çıkıyor. İster sıkı bir hayran olun, ister markaya yeni başlıyor olun, Reebok hakkında sevilecek çok şey var!

Reebok’un Tarihi

Spor giyim şirketi Reebok, 1958 yılında Joe ve Jeff Foster adlı iki kardeş tarafından futbol ayakkabısı üreticisi olarak kuruldu. Şirket, 1980’lerde diğer spor ayakkabılarına da genişledi. Paul Fireman’ın yardımıyla Reebok, 1979’da ABD pazarına girdi ve ürünü orada satmak ve dağıtmak için münhasır haklar elde etti.

Reebok, yenilikçi pazarlama kampanyaları ve Shaquille O’Neal ve Allen Iverson gibi yüksek profilli sporcularla yaptığı onay anlaşmaları sayesinde kısa sürede ABD spor ayakkabı pazarında önemli bir oyuncu haline geldi.

Adidas-Salomon, 2003 yılında, dünyanın en büyük spor malzemeleri üreticisi olma stratejisinin bir parçası olarak Reebok’u 3,8 milyar dolara satın alacağını duyurdu. Bugün Reebok, 2005 yılında Adidas tarafından satın alınan grup içinde kendine özgü kimliği ile Adidas’ın bir yan kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir. Reebok, sporcular ve gündelik kullanıcılar için popüler ayakkabı ve giyim sağlamanın yanı sıra popüler giysiler üretmeye devam etmektedir.

Carl Lewis gibi sporcuların 1984 Los Angeles Olimpiyatları’nda altın madalya kazanmasını izlemek, Fireman’a Reebok şemsiyesi altında kadınlar için tasarlanmış aerobik ayakkabılar da dahil olmak üzere daha yenilikçi ürünleri piyasaya sürme konusunda ilham verdi.

İngiliz moda tasarımcısı Barbara Hulanicki’yi, 1980’ler boyunca Reebok’un büyümesini hızlandıran ayakkabılara uygun yeni modalar tasarlaması için tuttu. Şirket kısa süre sonra Adidas’ı geride bıraktı ve 1986’da Nike’ın dünya çapındaki ana rakiplerinden biri haline geldi.

Reebok, spor ve eğlence dünyasının en büyük isimlerinden bazıları tarafından onaylanmıştır. Reebok’un en ünlü destekleri Shaquille O’Neal, Allen Iverson ve Serena Williams gibi sporculardan geldi. Reebok ayrıca 50 Cent ve Rick Ross gibi ünlüler tarafından da desteklendi.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın