Abone Olun & Tasarruf Edin

red by dufry logo cover
Duty-Free'de 100 Bonus Puan

Red by Dufry Referans Kodu

Red by Dufry ile bir sonraki havaalanı alışveriş gezinizde büyük tasarruf edin. Ek indirimler ve ödüller almak için üye olurken Red by Dufry referans kodunu kullanın!


Kupon Kodu

Red by Dufry’deki tüm Duty-Free alışverişlerinde 100 bonus puan almak için bu referans koduyla üye olun

Dufry'nin size dünyanın çeşitli havaalanlarında sunduğu alışveriş ve seyahatlerde en iyi faydalar ve özel indirimlerin tadını çıkarın. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

Red by Dufry nedir?

Red by Dufry, müşterilere dünya çapındaki havalimanlarında alışveriş ve seyahat için çeşitli avantajlar ve özel indirimler sağlayan bir sadakat programıdır. Yolcular, programa katılarak kişiselleştirilmiş bir deneyimin keyfini çıkarabilir ve farklı destinasyonları keşfederken özel tekliflerden yararlanabilirler.

Red by Dufry ile seyahat edenler, ister gümrüksüz alışveriş ister seyahat deneyimleri olsun, beş kıtaya yayılmış 50’den fazla ülkede 200’den fazla noktada özel indirimlere ve avantajlara erişebilir, sadakat programı müşterilerin seyahatlerinden en iyi şekilde yararlanmalarını ve sorunsuz ve ödüllendirici bir seyahat deneyiminin keyfini çıkarmalarını sağlar.

Red by Dufry’ye katılmak için müşterilerin alışveriş yaparken QR kodlarını göstererek puan kazanmaları ve daha yüksek statü seviyelerine ulaşmak için çalışmaları gerekmektedir. Ne kadar çok alışveriş yaparlarsa, o kadar çok puan biriktirerek daha da büyük avantajların ve indirimlerin kilidini açarlar. Gezginler programa katılarak alışveriş ve seyahat deneyimlerini geliştiren özel ödüller ve indirimlerden yararlanabilirler.

Red by Dufry üyeleri, alışverişlerinden daha fazla puan kazanarak Gümüş ile başlayan, Altın ile devam eden ve son olarak Platin’e ulaşan farklı statü seviyelerinde ilerleyebilirler. Her statü seviyesi, daha fazla indirim, özel salonlara erişim, öncelikli biniş ve daha fazlası gibi ek avantaj ve ayrıcalıkların kilidini açarak sadakat programını sık seyahat edenler için daha da ödüllendirici hale getiriyor.

Red by Dufry sadakat programından en iyi şekilde yararlanmak için yolcular Dufry uygulamasını indirebilirler. Uygulama ile, indirim ve hizmetlerden kolayca yararlanmak için QR kodları da dahil olmak üzere tüm seyahat avantajlarına kolayca erişebilirler. Ayrıca, uygulama gerçek zamanlı bildirimler ve özel teklifler sunarak müşterilerin dünyanın herhangi bir yerindeki en sıcak fırsatları asla kaçırmamalarını sağlar.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin