Raid: Shadow Legends

Raid: Shadow Legends: Teleria Krallığı, doğudaki Karanlık Lord Siroth’un gölgesi altında. Ölümsüz koruyucusu Arbiter’in çağrısına cevap verin ve onu durdurmak için harekete geçin. Teleria dünyasını kurtarmak için, Işık ve Karanlığın güçlerinden efsanevi savaşçıları işe almanız gerekecek. 16 oynanabilir ulustan yüzlerce güçlü Şampiyonla görsel olarak çarpıcı bir fantezi RPG’de savaşın. Zor kararlar verin ve Şampiyonlarınızı görevlerinde onlara yardımcı olacak güçlü eserlerle donatın. PvP Arena’da düzinelerce patronu yenmek, ejderhaları öldürmek ve rakipleri ezmek için stratejilerde ustalaşın. Zafer peşinde koşarken işbirlikçi klan mücadelelerinde diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirin. Her zaferle dünya tarihini ortaya çıkaracak, birçok bölgesini keşfedecek ve Teleria’ya saldıran tehdit hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Bir efsane olmak için sadece bir kahraman olmaktan fazlasını yapmalısın – liderlik etmelisin!

Raid: Shadow Legends oyununda Teleria Krallığı’nı savunun
Kodsuz Kampanya
Raid: Shadow Legends oyununda Teleria Krallığı’nı savunun

Raid: Shadow Legends: Teleria Krallığı, doğudaki Karanlık Lord Siroth'un gölgesi altında. Ölümsüz koruyucusu Arbiter'in çağrısına cevap verin ve onu durdurmak...Devamını Gör

Raid: Shadow Legends: Teleria Krallığı, doğudaki Karanlık Lord Siroth'un gölgesi altında. Ölümsüz koruyucusu Arbiter'in çağrısına cevap verin ve onu durdurmak için harekete geçin. Teleria dünyasını kurtarmak için, Işık ve Karanlığın güçlerinden efsanevi savaşçıları işe almanız gerekecek. 16 oynanabilir ulustan yüzlerce güçlü Şampiyonla görsel olarak çarpıcı bir fantezi RPG'de savaşın. Zor kararlar verin ve Şampiyonlarınızı görevlerinde onlara yardımcı olacak güçlü eserlerle donatın. PvP Arena'da düzinelerce patronu yenmek, ejderhaları öldürmek ve rakipleri ezmek için stratejilerde ustalaşın. Zafer peşinde koşarken işbirlikçi klan mücadelelerinde diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirin. Her zaferle dünya tarihini ortaya çıkaracak, birçok bölgesini keşfedecek ve Teleria'ya saldıran tehdit hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Bir efsane olmak için sadece bir kahraman olmaktan fazlasını yapmalısın - liderlik etmelisin!

Daha Az Göster

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply