PureVPN kupon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Purevpn Hizmetini Yalnızca 0,99 Dolara, 7 Gün Deneyin
PureVPN hizmetini yalnızca 0,99 dolara, 7 gün deneyin

PureVPN, internet kullanıcılarının sanal bir özel ağ...Devamını Gör

PureVPN, internet kullanıcılarının sanal bir özel ağ (VPN) kullanarak çevrimiçi güvenliklerini ve gizliliklerini güçlendirmelerine yardımcı olma konusunda uzmanlaşmıştır. Hong Kong'da faaliyet gösteren şirket, on yılı aşkın süredir VPN hizmetleri sunuyor.

Daha Az Göster

PureVPN nedir?

PureVPN, kullanıcılara internet bağlantılarını şifrelemek ve web’de anonim olarak gezinmek için bir yol sunan bir VPN sağlayıcısıdır. En son PureVPN kupon koduPureVPN indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz !

Hizmet, bir öldürme anahtarı, DNS sızıntı koruması ve daha fazlasını içeren çeşitli özellikler sunar. PureVPN ayrıca katı bir kayıt tutmama politikasına sahiptir, yani verileriniz şirket tarafından asla saklanmaz veya izlenmez.

PureVPN’in ana satış noktalarından biri fiyatıdır. Hizmet ayda sadece 10 dolardan başlıyor ve bu da onu piyasadaki en uygun fiyatlı VPN sağlayıcılarından biri yapıyor. 

PureVPN, 2007 yılında GZ Systems tarafından kurulan bir sanal özel ağ (VPN) hizmet sağlayıcısıdır. 141 ülkede sunucuları vardır ve bu onu dünyanın en büyük VPN sağlayıcılarından biri yapar.

Şirketin genel merkezi Hong Kong’dadır ve internet güvenliği, gizliliğin korunması ve sansürlü web sitelerinin engellemesinin kaldırılması dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktadır.

PureVPN, onu bir VPN hizmeti arayan kullanıcılar için çekici kılan bir dizi özellik sunar. İlk olarak, iyi hız ve güvenilirlik sağlayan geniş bir sunucu ağına sahiptir. İkincisi, verileri şifrelemek ve VPN üzerinden trafiği tünellemek için kullanılabilecek çeşitli protokoller sunar. Üçüncüsü, VPN sunucusuyla bağlantı kesilirse gizliliğinizi koruyan bir acil durum anahtarı özelliğine sahiptir. Son olarak, PureVPN 30 günlük para iade garantisi sunar, böylece hizmeti risksiz deneyebilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın