Pull&Bear

Pull&Bear, dünyanın en büyük moda grubu olan Inditex tarafından 1991 yılında açık bir uluslararası misyonla ve çevreleriyle iç içe olan, toplum içinde yaşayan ve birbirleriyle ilişki kuran gençleri giydirme niyetiyle yola çıktı. Dünya genelinde Türkiye dahil 76 ülkede 970’den fazla fiziki mağaza ve online satış mağazası bulunuyor. Gündelik giyim anlayışına sahip, kalıp yargılardan uzak duran ve ne giyerse giysin kendini iyi hissetmek isteyen gençlerin ihtiyaçlarını karşılamak için en son uluslararası trendleri, sokakta ve en moda kulüplerde görülen etkilerle harmanlayarak, kendi tarzlarına göre yeniden işleyerek rahat ve kolay giyilebilen giysilere dönüştürüyor. Moda grubunun ayrıca Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home ve Uterqüe gibi markaları da bulunuyor.

Pull&Bear’da Trendyol’a özel % 30’a varan indirim fırsatı
Kodsuz Kampanya
Pull&Bear’da Trendyol’a özel % 30’a varan indirim fırsatı

Pull&Bear, dünyanın en büyük moda grubu olan Inditex tarafından 1991 yılında açık bir uluslararası misyonla ve çevreleriyle iç içe olan, toplum içinde...Devamını Gör

Pull&Bear, dünyanın en büyük moda grubu olan Inditex tarafından 1991 yılında açık bir uluslararası misyonla ve çevreleriyle iç içe olan, toplum içinde yaşayan ve birbirleriyle ilişki kuran gençleri giydirme niyetiyle yola çıktı. Dünya genelinde Türkiye dahil 76 ülkede 970’den fazla fiziki mağaza ve online satış mağazası bulunuyor. Gündelik giyim anlayışına sahip, kalıp yargılardan uzak duran ve ne giyerse giysin kendini iyi hissetmek isteyen gençlerin ihtiyaçlarını karşılamak için en son uluslararası trendleri, sokakta ve en moda kulüplerde görülen etkilerle harmanlayarak, kendi tarzlarına göre yeniden işleyerek rahat ve kolay giyilebilen giysilere dönüştürüyor. Moda grubunun ayrıca Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home ve Uterqüe gibi markaları da bulunuyor.

Daha Az Göster
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Pull&Bear her zaman yeni teknolojileri, sosyal hareketleri ve en son sanatsal veya müzikal trendleri izleyerek müşterisiyle aynı hızda gelişir. Tüm bunların sadece tasarımlarına değil, mağazalara da yansıdığı görülüyor. Efsanevi Kaliforniya şehri Palm Springs’ten ilham alan ürün grupları sürekli olarak güncellenmektedir. Dünya çapındaki tüm mağazalar haftada iki kez yeni ürünler alır.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply