PTT Kargo indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

PTT Kargo Hakkında

PTT Kargo, Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) kargo hizmetidir. PTT, ülke genelinde dağıtım yapmak üzere tasarlanmış bir ağa sahiptir. Bu ağ, gönderilerin en kısa sürede ulaşmasını sağlamak için tasarlanmıştır. PTT Kargo ile gönderileriniz, diğer kargo şirketlerine göre daha hızlı ve güvenilirdir. En güncel PTT Kargo indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Şirketin amacı, müşterilerinin gönderdiği paketleri zamanında ve güvenli bir şekilde teslim etmektir. PTT Kargo, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışan profesyonel bir kargo şirketidir. Bu nedenle de güvenilirdir.

PTT Kargo hizmet noktaları, PTT tarafından belirlenen ve daha sonra dağıtılmak üzere gönderilerinizi alabileceğiniz yerlerdir. Bu hizmet noktalarında, gönderilerinizi kargo şirketlerine teslim edebilirsiniz. Böylelikle, gönderileriniz daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılabilir.

Türkiye’nin resmi kargo şirketidir olarak PTT Kargo hizmetleri, genel olarak, yurt içi ve yurt dışı gönderiler için uygundur. Ancak, bazı durumlarda diğer kargo şirketleriyle karşılaştırıldığında PTT Kargo’nun hizmetleri yetersiz kalmaktadır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın