VPN by Private Internet Access indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Private Internet Access Vpn’de 3 Yıllık Planlarda 3 Ay Ücretsiz Kullanım + % 83 Indirim Kodu
KUPON KODU
Private Internet Access VPN’de 3 yıllık planlarda 3 ay ücretsiz kullanım + % 83 indirim kodu

Private Internet Access nedir?

Private Internet Access VPN hizmet sağlayıcısı, çeşitli güvenlik ve gizlilik katmanları oluşturan güvenli, şifreli tünellerin kullanımında uzmanlaşmıştır ve çevrimiçi etkinliğinizin izinsiz girişlerden korunmasını sağlar. Dünya çapında birden çok ağ geçidi aracılığıyla erişilebilen 48’den fazla ülkede 70’den fazla bölgeyle lider bir VPN hizmet sağlayıcısıydır. En güncel Private Internet Access indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

// ÖNERİLEN İÇERİK: Yasaklı İçeriklere Erişmek İçin En İyi VPN Eklentisi

PIA VPN, anında güvenli veri koruması sunar ve kimliğinizi gizli tutar. PIA VPN size interneti kullanma özgürlüğü, güvenli bir şekilde bağlanma yeteneği ve çevrimiçi ortamda gizli kalma fırsatı sunar. Şifrelenmiş ağ trafiği, herkese açık bir WiFi bağlantısı kullanırken bile özel verilerinizi güvende tutar. Uygun fiyatlar için IP adresinizi gizleyebilir ve anonim olarak internete bağlanabilirsiniz!

Çevrimiçi gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlamak için en önemli faktör, herkesin tam şeffaflık için inceleyebileceği veya değiştirebileceği OpenVPN ve WireGuard VPN protokollerinin kullanılmasıdır. Private Internet Access® VPN yardımıyla kimliğinizi çevrimiçi olarak koruyun. Günlük yok, izleme yok, üçüncü taraflarla bağlantı yok: Private Internet Access® VPN size çevrimiçi ortamda tam gizlilik sağlar.

VPN yönlendiricilerini, tüm trafiğinizi güvenli bir Wi-Fi bağlantısı üzerinden doğrudan yönlendirdiği için çevrimiçi verilerinizin güvenliğini sağlamak için tasarladılar. Güçlü şifreleme standartları sayesinde ziyaret etmek istediğiniz sitelere anında erişin. VPN’inizi nasıl kullanmayı seçerseniz seçin, size %100 güvenlik sunacağından emin olabilirsiniz.

PIA, kullanıcıların aynı anda on cihaza kadar korunmasına olanak tanıyan tek bir abonelikle çoklu cihaz koruması sağlar. Bu VPN hizmeti, bölünmüş tünelleme kullanırken hangi uygulamaların veya IP adreslerinin güvenli VPN tünelini atlayabileceğini seçmenizi sağlar.

Güvenli olmayan bir WiFi ağına katılıyorsanız, ağa yeniden katıldığınızda güvenli VPN bağlantısı otomatik olarak etkinleştirilecektir. VPN ağ bağlantınızı yanlışlıkla kaybederseniz, VPN kill anahtarı internet bağlantınızı otomatik olarak engeller. Bu, veri sızıntısı olmamasını sağlayacaktır.

En büyük ağa sahip olduklarına şüphe yok. 77’den fazla ülkede sunucuları ve konumları var ve her gün daha fazlası ekleniyor. E-posta adresinizin herhangi bir veri ihlalinden etkilenip etkilenmediğini kontrol edebilir ve sizi ve ailenizi güvende tutmak için ÜCRETSİZ E-posta İhlal İzleyicisi alabilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın