Abone Olun & Tasarruf Edin

Preply promosyon kodu,preply,preply vocabulary test,preply nedir,preply ingilizce,preply yorum,preply language,preply kullananlar,preply türkiye,preply güvenilir mi,preply türkçe
İngilizce Derslerinde %50 indirim

Preply Promosyon Kodu

Preply promosyon kodu ile %50 indirim kazanın. Preply'ın dünya çapında öğretmenleri vardır, beğenmezseniz ücretsiz başka bir öğretmen deneyebilirsiniz.


Özel Teklif
Fırsat

Preply promosyon kodu ile ders rezervasyonlarında %50 indirim kazanın

Preply'ın dünyanın dört bir yanından gelen uzman öğretmenlerinden özel ders alın. Eğer öğretmeninizi beğenmezseniz, ücretsiz olarak başka bir öğretmen deneyebilirsiniz! Devamını Gör... Daha az göster...

Preply nedir?

Preply, diller, akademik özel dersler, müzik ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli konular sunan lider bir çevrimiçi öğrenme platformudur. Preply ile, öğretme konusunda tutkulu deneyimli öğretmenlerden oluşan geniş bir havuza erişebilirsiniz. İster yeni başlıyor olun, ister becerilerinizi geliştirmek istiyor olun, Preply’de bir öğretmen var.

30.000’den fazla öğretmen ve 1 milyondan fazla öğrenci ile Preply uygulaması, dil öğrenme yolculuğunuz için doğru öğretmeni bulmanızı kolaylaştırır. İster İspanyolca’da ustalaşmak, ister İngilizce telaffuzunu geliştirmek veya yeni bir dil öğrenmekle ilgileniyor ol, Preply’ın geniş özel öğretmen ağı, öğrenme hedeflerine ulaşmak için mükemmel eşleşmeyi bulmanı sağlar.

Preply.com, seveceğiniz dersler sunma taahhüdünün arkasında durmaktadır. Herhangi bir nedenle mevcut dil öğretmeninizden memnun kalmazsanız, Preply başka bir öğretmeni ücretsiz deneme fırsatı sunar. Bu garanti sayesinde, öğrenme hedeflerinizi karşılayacak mükemmel eşleşmeyi bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Preply Türkiye ayrıca ekipler ve işletmeler için kurumsal eğitim seçenekleri sunmakta ve çevrimiçi eğitmenlerle kişiselleştirilmiş dil öğrenimi sağlamaktadır. Preply’ın kurumsal eğitim programı ile ekibiniz dil becerilerini geliştirebilir ve iş yerindeki iletişimi iyileştirebilir. Preply’ın kuruluşunuza nasıl fayda sağlayabileceğini öğrenmek için bugün bir demo rezervasyonu yapın.

Preply nasıl kullanılır?

Preply’da ana dili İngilizce olan öğretmenini bul ve seni motive edecek, zorlayacak ve ilham verecek bir öğrenme yolculuğuna çık. Deneyimli öğretmenlerden oluşan geniş bir havuza sahip olan Preply, özel öğrenme hedeflerinizi karşılamak için mükemmel eşleşmeyi bulmanızı sağlar. İster bir dilde ustalaşın, ister becerilerinizi geliştirin veya yeni konuları keşfedin, Preply sizi öğretmeye tutkulu ve başarılı olmanıza yardımcı olmaya kendini adamış öğretmenlerle buluşturur.

Preply’da öğrenmeye başladığınızda, eğitmeniniz ilk dersinizde size rehberlik edecek ve sonraki adımlarınızı planlamanıza yardımcı olacaktır. Mevcut seviyenizi değerlendirecek, dersleri ihtiyaçlarınıza göre uyarlayacak ve ilerlemenizi sağlamak için geri bildirim ve rehberlik sağlayacaktır. Onların uzmanlığı ve desteği ile dil veya beceri ustalığı hedeflerinize kısa sürede ulaşma yolunda ilerleyeceksiniz.

Preply üzerinden ders alarak, her hafta kaç ders almak istediğinizi seçebilirsiniz. İster daha yoğun bir öğrenme programı ister daha yavaş bir tempo tercih edin, Preply öğrenme deneyiminizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize olanak tanır. Özel öğretmeninizin rehberliği ve desteğiyle, becerilerinizi pekiştirmek ve dil veya beceri ustalığı hedeflerinize doğru istikrarlı bir şekilde ilerlemek için konuşma, okuma, yazma ve tekrar etme pratiği yapma fırsatına sahip olacaksınız.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin