İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Power Jump fiyat İndirim Kodu

Biletlerde %35 İndirim Fırsatı
Power Jump fiyat İndirim Kodu ile 1450 m2 kapalı alanda Türkiye’nin en büyük trambolin Parkı Power Jump’ta indirimli eğlence ve aksiyona hazır mısınız!
Power Jump fiyat İndirim Kodu Power Jump fiyat İndirim Kodu ile 1450 m2 kapalı alanda Türkiye’nin en büyük trambolin Parkı Power Jump’ta indirimli eğlence ve aksiyona hazır mısınız!
3.33 1 5 3
0 / 5 3.33

Puan:

Bilet.com’da Hiltown AVM Power Jump biletlerinde %35 indirim fırsatı

1450 m2 kapalı alan ile Türkiye’nin en büyük trambolin Parkı Power Jump’ta eğlence ve aksiyona hazır mısınız!

İndirim Kodunu Aç
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Power Jump nedir?

Power Jump Hilltown, 1450 metrekare kapalı alanıyla Türkiye’nin en büyük trambolin parkıdır. Hilltown AVM’nin 3. katında yer alan heyecanlı parkurları ve eğlenceli parkurları ile Power Jump, her yaştan insana eğlence, heyecan, meydan okuma vaat ediyor. En güncel Power Jump fiyat indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Eğlence & Etkinlik Bileti Fırsatları

Fazla harcamadan eğlence dolu bir günün tadını çıkarın! Bütçeye uygun en iyi eğlence tekliflerine yönelik rehberimiz, paradan tasarruf etmenize yardımcı olacak özel indirim kodları içerir.