Popeyes indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Popeyes’de % 15 Indirim Veren Ininal Kart’a Başvurunuzda 7 Tl Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
DAVET KODU
Popeyes’de % 15 indirim veren ininal Kart’a başvurunuzda 7 TL kazandıran arkadaş davet kodu
Popeyes Dahil Restoran Siparişlerinizde % 5 Indirim Kazandıran Tosla Kart’a Başvurunuzda 10 Tl Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
SADECE MOBİL
Popeyes dahil restoran siparişlerinizde % 5 indirim kazandıran Tosla Kart’a başvurunuzda 10 TL kazandıran arkadaş davet kodu
Popeyes Siparişleriniz Için Tıkla Gelsin’e Üye Olurken Puan Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
DAVET KODU
Popeyes siparişleriniz için Tıkla Gelsin’e üye olurken puan kazandıran arkadaş davet kodu

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi uygulamasını indir, Türkiye’nin...Devamını Gör

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi uygulamasını indir, Türkiye’nin en sevilen hızlı servis restoranlarından istediğin lezzet kapına gelsin! Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Usta Dönerci®, Sbarro®, Usta Pideci® ve Amasya Et Ürünleri®’nin karşı konulmaz lezzetleri, avantajlı fiyatlar ve cazip kampanyalarla Tıkla Gelsin®’de seni bekliyor.

Tıkla para nedir? Tıkla Para Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğini gerçekleştirdikten sonra yapılacak alışverişlerde kazanılan , Tıkla Gelsin siparişlerinde ve Tıkla Gelsin geçerli restoranlarda kullanılabilecek ödül paradır. 1 Tıkla Para ne kadar? 1 Tıkla Para = 1 TL’dir. Nasıl Tıkla Para kazanılır? Restoran, mobil uygulama ve web sitesi üzerinden verilecek siparişlerde belirlenen oranlarda Tıkla Para kazanımı gerçekleşir. Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğini tamamlamış misafirler için mobil uygulama ve web tarafında kazanım otomatik olarak gerçekleşirken restoran tarafında kazanım gerçekleşmesi için misafirin kendini kasaya tanıtması gerekir. Cüzdan ile ödemesi gerçekleşen siparişlerde Tıkla Para kazanılırken, Tıkla Para ile verilen siparişlerde kazanım gerçekleşmemektedir

Daha Az Göster

Popeyes Hakkında

Popeyes, 1972 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş ve şu anda Türkiye dahil 3,102 restoranı bulunan uluslararası bir tavuk fast food zinciridir. Louisiana Usulü Tava Piliç ve Bisküvisi ile ünlüdür. En güncel Popeyes indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz! Popeyes siparişlerinizi Tıkla Gelsin uygulaması üzerinden verebilirsiniz.

Ağırlıklı olarak et ürünleri ve tavuk servis eden Popeyes, yerel lezzetlerden de etkileniyor ve bölgesel menüler sunuyor. Popeyes menüsü, Cajun yemekleri ve hibrit Amerikan-Cajun mutfağına dayanan özel lezzetler sunar. Popeyes, kendi menüsünde yer alan ürünlerin bazılarını beyaz et ile birlikte sunarken, diğer ürünlerini ise tek başına da satıyor.

Menüde yer alan beyaz et seçenekleri; soya sosuyla marine edilmiş tavuk kanatları, Cajun kürbülü tavuk göğsü ve pirzola şeklindeki döner tavuk etidir. Ayrıca menüde bulunan diğer ürünler de tamamen beyaz et olmayabilir; bu ürünler arasında en popüler olanlar jambalaya ve gumbo’dur.

Popeyes restaurantlarının Türkiye’deki ilk şubesi 2016 yılında İstanbul’da açıldı. Türkiye’deki diğer Popeyes şubeleri ise Ankara, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlerdedir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın