En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Pond5

Pond5 indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Temmuz 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Pond5

Dünyanın en büyük stok fotoğraf platformu Shutterstock tarafından satın alınan Pond5; patentli Video için Görsel Arama da dahil olmak üzere ödüllü araçları ve kullanımı kolay platformu sayesinde dünya çapında birçok film yapımcısı, medya kuruluşu ve pazarlamacı için güvenilir bir ortaktır.

Pond5, birinci sınıf hikaye anlatıcıları oluşturmak için var ve bunu, video içerik oluşturucularının hikayeler anlatmak, bilgi paylaşmak ve izleyicilere ilham vermek için ihtiyaç duyduğu, dünyanın en erişilebilir medya varlıkları pazarını oluşturarak yapıyor. 25 milyon video klip, video için patentli Görsel Arama dahil olmak üzere ödüllü araçlar ve tüm büyük video düzenleme yazılımları için entegrasyonlar ile Pond5, dünya çapında film yapımcıları, medya kuruluşları ve pazarlamacılar için go-to-video pazar yeridir.

Yaratıcı topluluğa olan bağlılığıyla hareket eden Pond5, gururla yaratıcılığın gelişebileceği ve katkıda bulunanların çalışmalarını dünyanın dört bir yanındaki alıcılara lisanslayarak sürdürülebilir bir yaşam sağlayabileceği bir platform sağlar. İçeriklerini Pond5’te lisanslayan tüm katkıda bulunanlar, sektör lideri bir gelir payı alır. Pond5, Accel Partners and Stripes Group tarafından finanse edilen ve NYC, Dublin, Prag ve Londra’da ofisleri bulunan, girişim destekli bir şirkettir.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun