Pond5 promosyon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


İlk Pond5 Alışverişinizde Tüm Stok Medyada Geçerli % 20 İndirim Kodu @ Pond5: Stok Fotoğraf-Video Ve Telifsiz Müzik
KUPON KODU
İlk Pond5 alışverişinizde tüm stok medyada geçerli % 20 İndirim kodu @ Pond5: Stok Fotoğraf-Video ve Telifsiz Müzik

Pond5 nedir?

Pond5, telifsiz stok videolar, hazır ses dosyaları ve hazır görseller alıp satabileceğiniz bir çevrimiçi pazar yeridir. Dünyanın en iyi sanatçılarından bazılarına ait 60 milyondan fazla dosyayla Pond5’te her proje için bir şeyler vardır. En son Pond5 promosyon koduPond5 indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz !

Pond5 iki ana lisans türü sunar: Standart ve Gelişmiş. Standart lisanslar, kişisel, eğitimsel ve ticari projeler dahil çoğu kullanım için uygundur. Genişletilmiş lisanslar, televizyon yayınları ve film yapımları gibi belirli kullanım türleri için gereklidir.

Pond5 ayrıca farklı ihtiyaçlara uygun çeşitli üyelik planları sunar. Temel planına katılmak ücretsizdir ve kullanıcılara stok fotoğrafları da dahil olmak üzere sınırlı içeriğe erişim sağlar. Ücretli planlar aylık 49 dolardan başlar ve sınırsız indirme ve Temel planda bulunmayan özel içeriğe erişim sunar.

Şirket, 2006 yılında video ve ses prodüksiyonuna tutkuyla bağlı bir grup girişimci tarafından kuruldu.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın