İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Pond5 Promosyon Kodu

İlk siparişte %20'ye kadar tasarruf
Pond5 promosyon koduyla alışveriş yapın ve görsel, ses, video ve daha fazlasından büyük tasarruf edin! Bugün en kaliteli telifsiz içerik için harika fırsatlar elde edin.
0 / 5 0

Puan:

İlk siparişinizde %20'ye kadar tasarruf edin @Pond5

Dünyanın en büyük HD, 4K stok video kütüphanesinin yanı sıra milyonlarca müzik parçası, SFX, hareketli grafik ve görüntü arayın. Profesyonel kalite, uygun fiyatlar.

Öne Çıkan Kodlar:
  • HELLO20
İndirim Kodunu Aç
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Pond5 nedir?

Pond5, telifsiz stok videolar, hazır ses dosyaları ve hazır görseller alıp satabileceğiniz bir çevrimiçi pazar yeridir. Dünyanın en iyi sanatçılarından bazılarına ait 60 milyondan fazla dosyayla Pond5’te her proje için bir şeyler vardır. En son Pond5 promosyon koduPond5 indirim kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz !

Pond5 iki ana lisans türü sunar: Standart ve Gelişmiş. Standart lisanslar, kişisel, eğitimsel ve ticari projeler dahil çoğu kullanım için uygundur. Genişletilmiş lisanslar, televizyon yayınları ve film yapımları gibi belirli kullanım türleri için gereklidir.

Pond5 ayrıca farklı ihtiyaçlara uygun çeşitli üyelik planları sunar. Temel planına katılmak ücretsizdir ve kullanıcılara stok fotoğrafları da dahil olmak üzere sınırlı içeriğe erişim sağlar. Ücretli planlar aylık 49 dolardan başlar ve sınırsız indirme ve Temel planda bulunmayan özel içeriğe erişim sunar.

Şirket, 2006 yılında video ve ses prodüksiyonuna tutkuyla bağlı bir grup girişimci tarafından kuruldu.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Ofis & İş Dünyası Fırsatları

En iyi ofis ve iş dünyası fırsatlarından oluşan özenle hazırlanmış listemizle bütçenizden en iyi şekilde yararlanın. Mobilyadan teknolojiye kadar her şeyde tasarruf etmek için indirim kodlarımızı kullanın.