Abone Olun & Tasarruf Edin

pond5 cover
İlk siparişte %20'ye kadar tasarruf

Pond5 Promosyon Kodu

Pond5 promosyon koduyla alışveriş yapın ve görsel, ses, video ve daha fazlasından büyük tasarruf edin! Bugün en kaliteli telifsiz içerik için harika fırsatlar elde edin.


Kupon Kodu

İlk siparişinizde %20’ye kadar tasarruf edin @Pond5

Dünyanın en büyük HD, 4K stok video kütüphanesinin yanı sıra milyonlarca müzik parçası, SFX, hareketli grafik ve görüntü arayın. Profesyonel kalite, uygun fiyatlar. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

Pond5 nedir?

Pond5, yüksek çözünürlüklü ve 4K stok videoların yanı sıra çok çeşitli müzik parçaları, ses efektleri, hareketli grafikler ve görsellerden oluşan kapsamlı bir koleksiyon sunan çevrimiçi bir platformdur. Profesyonel kalitede içerik ve uygun fiyatlarla Pond5, projelerini geliştirmek isteyen içerik oluşturucular ve işletmeler için başvurulacak bir kaynaktır.

Pond5, çarpıcı stok video görüntüleri, tarihi görüntüler, özel içerikler, telifsiz müzikler, ses efektleri, After Effects şablonları, stok fotoğraflar, illüstrasyonlar, Photoshop şablonları ve 3D modeller arayan reklamcılar için nihai hedeftir. Projenizi hayata geçirmek için neye ihtiyacınız varsa, Pond5’te hepsi tek bir yerde.

Dünyanın en yetenekli film yapımcıları tarafından çekilen 35 milyondan fazla videodan oluşan eşsiz bir seçkiye sahip olan Pond5, diğer pazar yerlerinin rekabet edemeyeceği kadar geniş ve çeşitli bir kütüphane sunar. Gelişmiş arama teknolojisi, ihtiyaç duyduğunuz içeriği kolayca bulmanızı sağlayarak projeleriniz için doğru ve alakalı sonuçlar sunar.

Pond5’in seçilmiş koleksiyonları, projeleriniz için mükemmel içeriği bulmanızda size ilham vermek ve yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Sizin için özenle seçilen bu koleksiyonlar, çeşitli konseptler, estetikler, trendler, ruh halleri ve daha fazlası etrafında özenle hazırlanır ve özel ihtiyaçlarınıza ve vizyonunuza uygun içeriği kolayca keşfetmenizi sağlar.

Pond5, yüksek çözünürlüklü ve 4K stok videolardan oluşan kapsamlı koleksiyonunun yanı sıra arşiv görüntüleri, editoryal görüntüler ve Pond5’e özel görüntülerden oluşan benzersiz bir seçki de sunuyor. Bu özel kategoriler, ister tarihi görüntüler, ister güncel haber klipleri veya başka hiçbir yerde bulunamayacak özel içerikler arıyor olsunlar, içerik oluşturuculara projeleri için mükemmel içeriği bulma konusunda daha da fazla seçenek sunar.

Pond5, olağanüstü müşteri hizmetleri ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığıyla gurur duymaktadır. 4,8 Trustpilot puanıyla, gerçek insanlardan oluşan ekiplerinin projeniz için mükemmel içeriği bulmanıza yardımcı olmaya adanmış olduğuna güvenebilirsiniz. Ayrıca Pond5, sektördeki en iyi korumayı sağlayan kapsamlı bir stok video lisansı sunarak içinizin rahat olmasını sağlar ve olası riskleri en aza indirir.

Yeni Pond5 Abonelikleri ile kullanıcılar artık tüm telifsiz müzik ve ses efektleri kütüphanesine rakipsiz bir fiyatla erişme fırsatına sahip. İster sadece müziğe, ister müzik ve ses efektlerine, ister multimedya içeriğine ihtiyacınız olsun, Pond5 projenizin ihtiyaçlarına uygun abonelik seçeneğine sahiptir. Bu abonelik hizmeti, yüksek kaliteli ses içeriğinden oluşan geniş bir koleksiyona sınırsız erişim sunarak içerik oluşturucuların projelerini kolayca ve uygun bir fiyata geliştirmelerine olanak tanır.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin