Pointship kupon kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


SADECE KUPONIGO’DA!
Mil Puanları Alıp Satabileceğiniz Platform Pointship’teki Ilk Işleminizde Sadece Kuponigo’ya Özel Servis Ücreti Üzerinden % 10 Indirim Kodu
KUPON KODU
Mil puanları alıp satabileceğiniz platform Pointship’teki ilk işleminizde SADECE KUPONIGO’YA ÖZEL servis ücreti üzerinden % 10 indirim kodu

Pointship; aracısız, yeni nesil bir mil paylaşım platformudur...Devamını Gör

Pointship; aracısız, yeni nesil bir mil paylaşım platformudur. Birikmiş mil ve puanlarını değerlendirmek isteyenler ile tasarruflu seyahat etmek isteyenleri buluşturur. Bu sayede kullanılmayan mil ve puanlar taraflar için kazanca ve %60’a varan indirimli seyahat imkânlarına dönüşür. 

Daha Az Göster

Pointship Hakkında

Pointship, üyelerin sahip oldukları seyahat ödüllerini diğer üyeler ile paylaşabildikleri yeni nesil bir seyahat platformudur. En güncel Pointship kupon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Kullanmadığı milleri ihtiyacı olanlarla satmak isteyenlerle, tasarruflu seyahat etme arayışında olanları buluşturan bu uygulamada; isteyen herkes Pointship üyesi olabilir ve birikmiş millerini nakit olarak değerlendirebilir ya da uçak biletlerini başkalarının sattığı millerle daha uygun fiyata alabilir.

Mil satın alarak başkalarına uçak bileti düzenleyen acentalardan, mil puan takası yapan sitelerden veya millerini satan kişilerden farklı olarak Pointship; üyelerinin hiçbir kişisel bilgi veya şifre paylaşmadan, millerini kendi hesaplarında tutarak güvenle işlem yapmasını benimsiyor.

// ÖNERİLEN İÇERİK: En ucuz uçak bileti alabileceğiniz güvenli siteler ✈️

Hiçbir kullanıcının milleri/puanları Pointship sistemine yüklenmiyor ve tüm milleriniz havayolunuzun kendi mil programı hesabında duruyor. Tüm işlemler üyeler arasında, üyelerin birbirleriyle iletişime geçmesi bile gerekmeden Pointship üzerinden gerçekleşiyor. 

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.