İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Pointship Kupon Kodu

%10 Servis Ücreti İndirimi
Pointship Kupon Kodu ile kullanmadığınız mil/puanlarını, otel avantajlarını, lounge erişim haklarını topluluktaki diğer üyelerle paylaşırken tasarruf edin.
Pointship Kupon Kodu Pointship Kupon Kodu ile kullanmadığınız mil/puanlarını, otel avantajlarını, lounge erişim haklarını topluluktaki diğer üyelerle paylaşırken tasarruf edin.
5 1 5 1
0 / 5 5

Puan:

Kuponigo'ya Özel
Pointship’teki ilk işleminizde servis ücreti üzerinden %10 indirim

Pointship, üyelerin kullanmadıkları mil/puanlarını, otel avantajlarını, lounge erişim haklarını topluluktaki diğer üyelerle paylaşabilecekleri bir platformdur.

Öne Çıkan Kodlar:
  • KUPONIGO10
İndirim Kodunu Aç
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.
Öneri İçerik
Pointship ile uçak millerimi satarak nasıl para kazanırım?

Pointship ile sahip olduğunuz mil/puanlarını, otel avantajlarını, lounge erişim haklarını diğer üyeler ile paylaşabilir, gelir elde edebilirsiniz.

Şimdi Okuyun

Pointship Hakkında

Pointship, üyelerin sahip oldukları seyahat ödüllerini diğer üyeler ile paylaşabildikleri yeni nesil bir seyahat platformudur. En güncel Pointship kupon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Kullanmadığı milleri ihtiyacı olanlarla satmak isteyenlerle, tasarruflu seyahat etme arayışında olanları buluşturan bu uygulamada; isteyen herkes Pointship üyesi olabilir ve birikmiş millerini nakit olarak değerlendirebilir ya da uçak biletlerini başkalarının sattığı millerle daha uygun fiyata alabilir.

Mil satın alarak başkalarına uçak bileti düzenleyen acentalardan, mil puan takası yapan sitelerden veya millerini satan kişilerden farklı olarak Pointship; üyelerinin hiçbir kişisel bilgi veya şifre paylaşmadan, millerini kendi hesaplarında tutarak güvenle işlem yapmasını benimsiyor.

Hiçbir kullanıcının milleri/puanları Pointship sistemine yüklenmiyor ve tüm milleriniz havayolunuzun kendi mil programı hesabında duruyor. Tüm işlemler üyeler arasında, üyelerin birbirleriyle iletişime geçmesi bile gerekmeden Pointship üzerinden gerçekleşiyor. 

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir