Plesk lisans kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Plesk Panel Ile Sunucunuzu Otomatik Olarak Kolaylıkla Yönetme Fırsatı
Plesk Panel ile sunucunuzu otomatik olarak kolaylıkla yönetme fırsatı

Plesk; bulutta web siteleri ve uygulamalar oluşturmak, güvenliğini...Devamını Gör

Plesk; bulutta web siteleri ve uygulamalar oluşturmak, güvenliğini sağlamak ve çalıştırmak için ihtiyaç duyacağınız tek web barındırma kontrol panelidir! Plesk panel; uygulamaları, web sitelerini ve barındırma işletmelerini çalıştırmak, otomatikleştirmek ve büyütmek için önde gelen WebOps barındırma platformudur. İşletim sisteminden bağımsız tek platform olan Plesk, 384.000'den fazla sunucuda çalışmakta ve 11 milyondan fazla web sitesini ve 15 milyondan fazla posta kutusunu otomatikleştirmektedir. 140 ülkede 32'den fazla dilde mevcut olan dünya çapındaki en iyi 100 servis sağlayıcının %50'si bugün Plesk ile ortaklık kuruyor.

Daha Az Göster

Plesk nedir?

Plesk, kullanıcılara web barındırma ortamlarını kolay ve etkili bir şekilde yönetme olanağı sağlayan bir web barındırma kontrol panelidir. En son Plesk lisans kodu, Plesk etkinleştirme kodu ve en son tasarruf fırsatlarını burada bulabilirsiniz !

Web sitelerinizi, e-postalarınızı ve veritabanlarınızı tek bir yerden kolayca yönetmenizi sağlar. Ayrıca, web sitenizin güvenliğini sağlamanıza ve sorunsuz çalışmasını sağlamanıza yardımcı olacak araçlar sağlar.

Plesk, e-posta hesaplarının oluşturulması ve yönetilmesinden FTP erişiminin ayarlanmasına ve DNS ayarlarının yapılandırılmasına kadar, web barındırma hizmetinizin tüm yönlerini yönetmeniz için grafiksel bir arayüz sağlar.

Ayrıca Plesk, yerleşik bir web sitesi oluşturucu, popüler uygulamalar için tek tıklamayla yükleyici ve birden çok dil desteği dahil olmak üzere web sitesi yönetimini kolaylaştıran çok çeşitli özellikler ve araçlar sunar.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın