Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

Plesk Lisans Kodu

0 / 5 Puan: 0

Puan:

Geliştirme veya barındırma işinizi kodlama bilmeden ya da deneyim olmadan büyütün @Plesk

Sitelerinizi ve uygulamalarınızı oluşturmak, güvence altına almak, çalıştırmak ve hızla Bulutta ölçeklendirmek için ihtiyacınız olan tek araç! Sadeliği seçin - Plesk'inizi şimdi alın.

Ücretsiz Deneyin
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

En Yeni Yazılım Programları İndirimleri

İndirim kodlarımızla, bütçeyle en iyi yazılım programları indirimlerini alın. İşinizde ve günlük hayatınızda başarılı olmak için ihtiyacınız olan yazılımda paradan tasarruf edin.

Plesk nedir?

Plesk, kullanıcılara web barındırma ortamlarını kolay ve etkili bir şekilde yönetme olanağı sağlayan bir web barındırma kontrol panelidir. En son Plesk lisans kodu, Plesk etkinleştirme kodu ve en son tasarruf fırsatlarını burada bulabilirsiniz !

Web sitelerinizi, e-postalarınızı ve veritabanlarınızı tek bir yerden kolayca yönetmenizi sağlar. Ayrıca, web sitenizin güvenliğini sağlamanıza ve sorunsuz çalışmasını sağlamanıza yardımcı olacak araçlar sağlar.

Plesk, e-posta hesaplarının oluşturulması ve yönetilmesinden FTP erişiminin ayarlanmasına ve DNS ayarlarının yapılandırılmasına kadar, web barındırma hizmetinizin tüm yönlerini yönetmeniz için grafiksel bir arayüz sağlar.

Ayrıca Plesk, yerleşik bir web sitesi oluşturucu, popüler uygulamalar için tek tıklamayla yükleyici ve birden çok dil desteği dahil olmak üzere web sitesi yönetimini kolaylaştıran çok çeşitli özellikler ve araçlar sunar.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni‘mize kaydolun.

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 220

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir