Abone Olun & Tasarruf Edin

Plaza Premium Lounge indirim kodu
150 puan Hoşgeldin Hediyesi

Plaza Premium Lounge İndirim Kodu

İster sık uçan ister ara sıra seyahat eden biri olun, havaalanı deneyiminizi geliştirmek için Plaza Premium Lounge indirim kodu ile tasarruf edin.


Kupon Kodu

Mevcut %20* yıl boyu indiriminize ek olarak %25* indirimin keyfini çıkarın – bu %25 + %20 indirim demek!

"İster Avustralya'da bir kış tatili, ister Avrupa'da bir yaz tatili ya da dünyanın başka bir yerinde bir kaçamak olsun, uçuş öncesi ya da uçuşlar arası havaalanı bekleme salonu deneyimi için kaçırmak istemeyeceğiniz iki olağanüstü teklif!" Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

Plaza Premium Lounge nedir?

Plaza Premium Lounge, yolculara uçuşlarından önce rahatlayıp gevşeyebilecekleri konforlu ve lüks bir alan sunan birinci sınıf bir havaalanı bekleme salonudur. Yakın zamanda WeChat Pay* ve Alipay’in* yeni çevrimiçi ödeme yöntemleri olarak eklenmesiyle, lounge erişiminiz için rezervasyon yapmak daha da kolay ve rahat hale geldi ve yolcuların sorunsuz ve sorunsuz bir deneyimin keyfini çıkarmasına olanak tanıdı.

Plaza Premium Group’un seyahatleri iyileştirme konusundaki kararlılığı, 30’dan fazla ülke ve bölgede 250’den fazla lokasyondan oluşan geniş ağında açıkça görülmektedir. 80’den fazla uluslararası havalimanında güçlü bir varlığı bulunan Plaza Premium Lounge, yılda hizmet verdiği 20 milyon yolcuya tutarlı ve yüksek kaliteli bir deneyim sunmaktadır.

Plaza Premium Lounge, Çin Anakarası, Hong Kong, Makao ve Tayvan bölgelerinin yanı sıra Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Hindistan/Orta Doğu/Afrika’daki konumlarıyla küresel bir varlığa sahiptir. Bu geniş ağ, dünyanın dört bir yanındaki yolcuların Plaza Premium Lounge’un sunduğu premium hizmet ve olanaklara mümkün olan her yerde erişebilmelerini sağlar.

Plaza Premium Group, havaalanı bekleme salonlarının yanı sıra Aerotel ve Refreshhh by Aerotel markaları altında havaalanı terminal otelleri de sunmaktadır. Grubun hizmetleri, ALLWAYS adı verilen havaalanı karşılama ve selamlama hizmetleri ve çeşitli Havaalanı Yemek konseptleri ile yolcu salonları ve otellerin ötesine uzanmaktadır. Bu kapsamlı hizmet yelpazesi, yolcuların kusursuz bir deneyim yaşamasını sağlamaktadır.

Plaza Premium Group, havacılık sektöründe güvenilir bir ortak olarak kendini kanıtlamıştır. Cathay Pacific Airways, Singapore Airlines ve Lufthansa gibi önde gelen havayolları, ittifaklar ve şirketlerle olan ortaklıkları, olağanüstü havalimanı konaklama çözümleri sunma konusundaki kararlılığını kanıtlamaktadır. Plaza Premium Group, sürekli inovasyon ve yolcuların beklentilerini aşma yoluyla, hangi havayoluyla uçuyor olurlarsa olsunlar yolcuların unutulmaz ve keyifli havaalanı deneyimleri yaşamalarını sağlar.

Bu prestijli ödüller ve övgüler, Plaza Premium Group’un olağanüstü havalimanı konaklama hizmetleri sunma konusundaki kararlılığını vurgulamaktadır. Yüksek kaliteli deneyimleri istikrarlı bir şekilde sunması ve önde gelen havayollarıyla kurduğu güçlü ortaklıklar sayesinde grup, havacılık sektöründe güvenilir bir tedarikçi olarak konumunu sağlamlaştırmıştır.

Plaza Premium Lounge erişiminiz için ziyaretinizden en az bir saat önce online rezervasyon yaptırarak sorunsuz ve zahmetsiz bir deneyimin keyfini çıkarabilir ve Smart Traveller Global Airport Rewards Programı ile %20’ye kadar tasarruf edebilirsiniz. Fiyatlar rezervasyon sırasında otomatik olarak indirilir, böylece anında tasarruf avantajından yararlanabilir ve havaalanı bekleme salonu deneyiminizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.”

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin