İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Pırlanta Merkezim İndirim Kodu

%50 + Sepette %10 İndirim
Pırlanta Merkezim İndirim Kodu ile Türkiye'nin güvenilir en iyi pırlanta markasında indirim fırsatıyla pırlanta modellerine sahip olun.
0 / 5 0

Puan:

Pırlanta Merkezim’de tüm pırlantalı ürünlerde %50 indirim + sepette %10 indirim fırsatı

Türkiye'nin güvenilir en iyi pırlanta markası Pırlanta Merkezim! Sepette %10 indirim fırsatıyla pırlanta modellerine sahip olun. Tıklayın, pırlanta takılarla ışıldayın!

İndirim Kodunu Aç
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Pırlanta Merkezim Hakkında

Türkiye’nin en kapsamlı pırlanta üretim merkezlerinden birinde üretilen ve sertifikalandırılan Pırlanta Merkezim, uygun fiyatlara pırlanta işçiliğini sizlere sunuyor. En güncel Pırlanta Merkezim indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Kapalıçarşı’da yıllarını bu işe adamış ustaların takılarını sizlere sunmaktan ve çeşitli kalite kontrol işlemlerinden geçirdikten sonra sizlere göndermekten gurur duyarlar. Ürünlerinin hepsi sertifikalı ürünlerdir ve sevk edildikleri zaman mücevher kutusunda gelirler.

Fiyatlarının bu kadar uygun olmasının sebebi ise elmaslarının dünyanın belli bir bölgesindeki madenlerden çıkarılması ve Belçika, Hindistan, Dubai ve daha birçok ülkede kullanılmasıdır. Daha sonra işlendikten sonra bu ülkelerde toptan satılmaktadır.

Pırlanta satan tüm şirketler, elmasları bu kaynaklardan temin etmek zorundadır. Böylece diğer firmalar gibi, dünyanın en büyük elmas kesme fabrikalarına sahip olan bu ülkelerden elmas temin ederek, Kapalıçarşı’daki Pırlanta Merkezim’deki atölyelerde yaptırarak müşterilerine düşük bir kar marjı sunmaktadır.

Pırlanta Merkezim, satın alma işleminizden sonra ücretsiz kargo ve sigortalı kargo sunar. Ayrıca 7 günlük bir iade politikası (teslimat tarihinden itibaren) sunarlar, böylece hiçbir mazeret öne sürülemez.

Satın aldığınız ürün üzerinde ölçü vb. Dilediğiniz zaman ücretsiz göndererek ölçüm yaptırabilirsiniz. Üstelik bu hak ömür boyu devam edecektir. Sattıkları her ürünle birlikte ömür boyu bakım garantisi de dahildir. İşçiliklerine o kadar güveniyorlar ki kalitesini garanti ediyorlar.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir