Pırlanta Merkezim indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Pırlanta Merkezim’de Tüm Pırlantalı Ürünlerde % 50 Indirim + Sepette % 10 Indirim Fırsatı
KAMPANYA
Pırlanta Merkezim’de tüm pırlantalı ürünlerde % 50 indirim + sepette % 10 indirim fırsatı

Pırlanta Merkezim Hakkında

Türkiye’nin en kapsamlı pırlanta üretim merkezlerinden birinde üretilen ve sertifikalandırılan Pırlanta Merkezim, uygun fiyatlara pırlanta işçiliğini sizlere sunuyor. En güncel Pırlanta Merkezim indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Kapalıçarşı’da yıllarını bu işe adamış ustaların takılarını sizlere sunmaktan ve çeşitli kalite kontrol işlemlerinden geçirdikten sonra sizlere göndermekten gurur duyarlar. Ürünlerinin hepsi sertifikalı ürünlerdir ve sevk edildikleri zaman mücevher kutusunda gelirler.

Fiyatlarının bu kadar uygun olmasının sebebi ise elmaslarının dünyanın belli bir bölgesindeki madenlerden çıkarılması ve Belçika, Hindistan, Dubai ve daha birçok ülkede kullanılmasıdır. Daha sonra işlendikten sonra bu ülkelerde toptan satılmaktadır.

Pırlanta satan tüm şirketler, elmasları bu kaynaklardan temin etmek zorundadır. Böylece diğer firmalar gibi, dünyanın en büyük elmas kesme fabrikalarına sahip olan bu ülkelerden elmas temin ederek, Kapalıçarşı’daki Pırlanta Merkezim’deki atölyelerde yaptırarak müşterilerine düşük bir kar marjı sunmaktadır.

Pırlanta Merkezim, satın alma işleminizden sonra ücretsiz kargo ve sigortalı kargo sunar. Ayrıca 7 günlük bir iade politikası (teslimat tarihinden itibaren) sunarlar, böylece hiçbir mazeret öne sürülemez.

Satın aldığınız ürün üzerinde ölçü vb. Dilediğiniz zaman ücretsiz göndererek ölçüm yaptırabilirsiniz. Üstelik bu hak ömür boyu devam edecektir. Sattıkları her ürünle birlikte ömür boyu bakım garantisi de dahildir. İşçiliklerine o kadar güveniyorlar ki kalitesini garanti ediyorlar.

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın