Pegasus kampanya kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Pegasus Havayolları Hakkında

Pegasus Havayolları, merkezi İstanbul’da bulunan bir Türk sermayeli havayolu şirketidir. Avrupa, Orta Doğu ve Asya’da 70’ten fazla noktaya 40 ülkede 100’den fazla noktaya uçmaktadır. Bu, onu gezginler için popüler bir seçim haline getirir. En güncel Pegasus kampanya kodu, Pegasus indirim kodu ve en yeni tasarruf fırsatları burada!

1990 yılında kurulan Pegasus Hava Yolları, 1991 yılında sadece iki uçakla faaliyete geçmiştir. Bugün, havayolu 70’in üzerinde uçaktan oluşan bir filoya sahiptir ve dünyanın en hızlı büyüyen havayollarından biridir. Pegasus 2013 yılında 12,6 milyon yolcu taşıyarak Türkiye’nin en büyük 4. hava yolu olmuştur.

Pegasus Hava Yolları, uygun fiyatları ve güler yüzlü hizmetiyle bilinir. Havayolu, seyahati daha ekonomik ve rahat hale getirmek için online check-in ve bagaj hakkı gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. Pegasus aynı zamanda sürekli müşterilerini teşvik etmek için çeşitli sadakat programları sunmaktadır.

Pegasus Havayolları’nın merkezi İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’dır ve Türk özel sermaye şirketi Esas Holding A.Ş.’ye aittir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın