Paysend promosyon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Paysend Uygulaması Ile Ilk Yurtdışı Para Transferinizi Ücretsiz Yapmak Için Arkadaş Davet Kodu
DAVET KODU
Paysend uygulaması ile ilk yurtdışı para transferinizi ücretsiz yapmak için arkadaş davet kodu

Paysend nedir?

Paysend, para göndermenin ve almanın yeni bir yoludur. Hızlı, basit ve güvenlidir. Paysend ile dünyanın her yerine anında para gönderebilirsiniz. Ve dünyanın önde gelen ödeme platformu üzerine inşa edildiğinden, paranızın her zaman güvende olduğundan emin olabilirsiniz. En son Paysend promosyon koduPaysend davet kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

Paysend, para göndermenin ve almanın daha iyi bir yoluna ihtiyaç olduğunu gören iki ödeme sektörü çalışanının buluşudur. Paysend ile sadece kullanımı kolay değil, aynı zamanda inanılmaz derecede güçlü ve güvenli bir ürün yarattılar.

Paysend ile sadece birkaç tıklama ile dünyadaki herkese para gönderebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan e-posta adresi veya telefon numarasıdır. Bilgilerini girdikten sonra, ne kadar göndermek istediğinizi seçip “gönder”e basabilirsiniz. Alıcı daha sonra paranın yolda olduğunu bildiren bir e-posta veya metin bildirimi alır. Daha sonra Paysend hesaplarına giriş yapabilir ve fonları talep edebilirler. Bu kadar basit!

Paysend, dünyanın önde gelen finans kurumlarının bazılarıyla aynı ödeme altyapısını kullandığından, paranızın her zaman güvende ve sağlam olduğundan emin olabilirsiniz. İster ailenize ve arkadaşlarınıza para gönderiyor, ister mal ve hizmetler için çevrimiçi ödeme yapıyor olun, Paysend bunu yapmanın en iyi yoludur.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın