En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Paysend

Paysend davet kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Paysend uygulaması ile ilk yurtdışı para transferinizi ücretsiz yapmak için arkadaş davet kodu

PaySend, dünyanın her yerindeki müşterilerin ve işletmelerin herhangi bir yerde, herhangi bir şekilde ve herhangi bir para biriminde çevrimiçi olarak para ödemelerini, tutmalarını ve göndermelerini sağlayan yeni nesil bir ödeme platformudur. Paysend, gerçek küresel erişime sahip Birleşik Krallık’ta yerleşiktir ve Nisan 2017’de, paranın dünya çapında nasıl hareket ettiğini değiştirmek için net bir misyonla oluşturulmuştur; küresel karttan karta transferleri tanıtan ilk ödeme bozucudur. Sadece 1,5 € karşılığında dünya çapında 100’den fazla ülkeye çevrimiçi para transferi yapmanızı sağlar.

Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Paysend şu anda dünya genelinde Mastercard, Visa, China UnionPay ve dünyanın birçok ülkesindeki yerel kart programları arasında dünya çapında 12 milyar kart arasındaki bağlantıları desteklemektedir. Dünya çapında 60 ülkede aktif olarak faaliyet göstermektedir ve 110’dan fazla alıcı ve büyüyen ülkeden oluşan bir ağa sahiptir. Paysend, dünya çapında 3,5 milyondan fazla müşteriye ve 135.000’den fazla KOBİ’ye hizmet veriyor ve Trustpilot’ta 4.7/5 mükemmellik puanı ile 20.000’den fazla incelemeye sahip.

Paysend, başlangıcından bu yana, tüm dünyadaki müşterileri ve işletmeleri basit ve akıllı bir şekilde birbirine bağlamak için tasarlanmış Paysend Global Transferler, Paysend Global Hesaplar, Paysend Linkleri ve Paysend Business gibi bir dizi başarılı ürünü piyasaya sürdü. Paysend kısa süre önce Çin’deki erişimlerini genişletmek için Alipay ile bir ortaklık imzaladı ve dünyanın en büyük para transferi koridoru olan Markayı ABD’de başlattı.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.