En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Paypal hesap açma ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.

Eğer yurtdışında yaşıyorsanız Kuponigo UK web sitemiz üzerinden Paypal fırsatlarına erişebilirsiniz.

PayPal, bir e-posta adresi olan herhangi bir işletme veya bireyin çevrimiçi olarak güvenli, rahat ve uygun maliyetli bir şekilde ödeme göndermesine ve almasına olanak tanır. Paypal’ın ağı, küresel, gerçek zamanlı bir ödeme çözümü oluşturmak için banka hesaplarının ve kredi kartlarının mevcut finansal altyapısı üzerine kuruludur. Küçük işletmeler, çevrimiçi tüccarlar, bireyler ve şu anda geleneksel ödeme mekanizmalarından yeterince yararlanamayan diğer kişiler için de ideal bir ürün sunmaktadır.

Finansal bilgileri paylaşmadan işlemlerini göndermek, harcamak ve yönetmek için PayPal’a güvenen milyonlarca kişiye katılın. Yeni PayPal Uygulaması, doğrudan telefonunuzdan çevrimiçi ve şahsen alışveriş yapmanıza, para gönderip almanıza ve iyi bir amaç için bağış toplamanıza veya bağışta bulunmanıza olanak tanır.

Ailenize ve arkadaşlarınıza hızlı bir şekilde para gönderip almanın basit ve güvenli bir yolu. Şifreleme teknolojisiyle, para transferleriniz tamamen güvenli. Alıcının PayPal veya Xoom hesabı olmasa bile Xoom ile dünyadaki 130’dan fazla ülkeye para aktarabilirsiniz.

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.