En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Park of Istanbul

Park of Istanbul bilet fiyatı ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

İstanbul’un yanı başında Çekmeköy’de orman içerisinde 60 farklı türden 350 canlının yanı sıra birbirinden heyecanlı oyun parkurları ile Park Of İstanbul (POİ), siz adrenalin ve doğa tutkunlarını kapsamlı doğa ve yaşam ruhuna çağırıyor! İstanbul’un en büyük macera park ve yaşam kompleksi alanlarından biri olan bu yaşam merkezi hafta sonu kaçamakları için ailelerin vazgeçilmez noktalarından biri haline geldi. 0-36 ay arası çocuklar eğlence parkurlarında eğlenirken, siz de mesire alanında temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. Hayvanat bahçesi giriş ücretlerinde indirimlerden faydalanmak için Kuponigo’daki indirim kodunu kullanabilirsiniz.

SADECE KUPONIGO'DA!
Park Of İstanbul Çekmeköy Giriş Biletleri 59 TL yerine 47 TL’den Başlayan Fiyatlarla + SADECE KUPONIGO’YA ÖZEL SEPETTE %7 İNDİRİM KODU

İstanbul’un yanı başında Çekmeköy’de orman içerisinde 60 farklı...Devamını Gör

İstanbul’un yanı başında Çekmeköy’de orman içerisinde 60 farklı türden 350 canlının yanı sıra bir birinden heyecanlı oyun parkurları ile Park Of İstanbul (POİ) siz adrenalin ve doğa tutkunlarını çağırıyor!

Daha Az Göster
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.