İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Park of İstanbul İndirim Kodu

Biletlerde %35 İndirim Fırsatı
Park of İstanbul İndirim Kodu ile İstanbul’un yanı başında Çekmeköy’de orman içerisinde 60 farklı türden 350 canlının yanı sıra bir birinden heyecanlı oyun parkurlarını indirimli keşfedin.
Park of İstanbul İndirim Kodu Park of İstanbul İndirim Kodu ile İstanbul’un yanı başında Çekmeköy’de orman içerisinde 60 farklı türden 350 canlının yanı sıra bir birinden heyecanlı oyun parkurlarını indirimli keşfedin.
1 1 5 1
0 / 5 1

Puan:

Bilet.com’da Park Of İstanbul biletlerinde %35 indirim fırsatı

İstanbul’un yanı başında Çekmeköy’de orman içerisinde 60 farklı türden 350 canlının yanı sıra bir birinden heyecanlı oyun parkurları ile Park Of İstanbul (POİ) siz adrenalin ve doğa tutkunlarını çağırıyor.

İndirim Kodunu Aç
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Park of İstanbul nerede?

İstanbul’un en yeni yaşam parklarından ve hayvanat bahçelerinden biri olan Park Of İstanbul (POİ), her yıl milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Park, İstanbul’un kalabalık şehir merkezinden uzaklaşmanın ve doğayla iç içe olmanın ideal bir yoludur. En güncel Park of İstanbul indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Çekmeköy’de orman içerisinde bulunan Park Of İstanbul’da yaklaşık olarak 60 farklı türden 350 canlı çeşidi bulunuyor. Park of İstanbul giriş ücreti ya da Park of İstanbul fiyat bilgisi için web sitemizde bulunan kampanya ortaklarından ve indirim kodlarından faydalanabilirsiniz. Böylelikle hayvanat bahçesini daha uygun fiyata ziyaret edebilirsiniz.

Park Of İstanbul, insanların dinlenmek, spor yapmak, doğada gezinti yapmak veya sadece güzel bir ortamda vakit geçirmek için ideal bir yerdir. Ayrıca çocuklar için özel olarak dizayn edilmiş oyun alanları da mevcuttur.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir