Paribu Cineverse indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Paribu Cineverse nedir?

Paribu Cineverse, Türkiye’nin en büyük sinema zinciri olma amacıyla CGV Mars Sinema Grubu tarafından 2001 yılında seyircisiyle buluşmuş bir sinema salonu kompleksidir. Bugüne kadar sponsorluk anlaşmalarıyla Cinebonus, Cinemaximum gibi isimlerle de hizmet veren sinema salonları, 2022 yılı itibariyle Paribu ile yapılan sponsorluk anlaşması sonucunda Paribu Cineverse adıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. En güncel Paribu Cineverse indirim kodu, Paribu Cineverse referans kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Paribu Cineverse, Türkiye genelinde toplamda 50’den fazla şehirde, her salonda en son teknolojiyi kullanarak müşterilerine en iyi sinema deneyimini sunuyor. Sinemalarında gösterilen filmlerin yanı sıra, özel etkinlikler ve kampanyalar da düzenleyen Paribu Cineverse, müşterilerinin vazgeçilmez bir seçeneği olmayı hedeflemektedir.

4DX, Starium, ScreenX, IMAX gibi ileri teknoloji çözümlerini Türkiye ile tanıştıran Paribu Cineverse, Gold Class ve Tempur model salonlarıyla da ülkedeki sinema sektörüne yenilikleriyle öncülük etmektedir. Türkiye’deki en büyük IMAX sinemasını da Paribu Cineverse işletmektedir.

Üyeler aynı zamanda CGV Mars Cinema Club abonesi olarak çeşitli kampanya ve tekliflerden de faydalanabilirler.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın