Parallels İndirim Kodları - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Parallels Desktop Için % 10 Indirim Kodu (Yalnızca Tam Lisans Ve 1. Yıl Aboneliklerinde) @Parallels Desktop: Windows Uygulamalarını Mac’te Çalıştıran Uygulama
Parallels Desktop için % 10 indirim kodu (yalnızca tam lisans ve 1. yıl aboneliklerinde) @Parallels Desktop: Windows uygulamalarını Mac’te çalıştıran uygulama

Bu sayfa, popüler Parallels ürünleri olan Parallels Desktop for Mac, Parallels Access ve Parallels Toolbox for Mac & Windows için sunulan tüm teklifleri, fırsatları ve indirimleri içerir. En yeni Parallels kupon koduParallels indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Parallels® Desktop Nedir?

Parallels Desktop for Mac, Windows’u herhangi bir Intel veya Apple M Chip Serisi Mac’te çalıştırmanıza izin veren güçlü, hızlı, kolay ve kullanışlı bir uygulamadır. Bu yazılım, Mac’inizi yeniden başlatmanıza gerek kalmadan Windows ve Linux gibi diğer işletim sistemlerini çalıştırmanıza olanak tanır. Yeniden başlatmanız gerekmez ve Mac ve Windows’ta günlük görevlerinizi basitleştirmek için 40’tan fazla tek dokunuşlu araç içerir. En yeni Parallels Desktop kupon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Uygulama bir Mac bilgisayarda çalıştırılabilen 200.000’den fazla Windows uygulaması sunuyor. Microsoft Office, Internet Explorer, Access, Quicken, QuickBooks ve Visual Studio gibi binlerce Windows uygulamasının yanı sıra CAD gibi grafik açısından yoğun oyunları ve programları herhangi bir performans düşüşü veya yeniden başlatma olmadan çalıştırabilirsiniz. Windows işletim sistemini herhangi bir Intel veya Apple Mac bilgisayara yükleyin. Hatta Intel veya Apple Mac bilgisayarlarınız arasında sorunsuz bir şekilde metin kopyalayıp yapıştırabileceksiniz. 

Mac’inizde sanal bir makine kullanarak yazılım geliştirirken ve farklı işletim sistemlerinde uygulamaları test ederken, bilgisayarınızı hiç yavaşlatmadan Windows uygulamalarını zahmetsizce Mac’te çalıştırmanız mümkün olacaktır.

Milyonlarca insan, kurulumu, yapılandırması ve kullanımı kolay olduğu ve süreci olabildiğince kolaylaştırmak için sezgisel ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlandığı için bu yazılıma güveniyor.

Mac’te çalıştıramayacağınız programları çalıştırmak için bir Windows programı aramanız veya PC’den Mac’e dönüştürme yapıp verilerinizi aktarmayı ummanız önemli değil, Parallels Desktop for Mac size yardımcı olacaktır.

Parallels® Access nedir?

Parallels Access ile dünyanın her yerinden bilgisayarınıza erişmenin en hızlı, en kolay ve en güvenilir yoluna sahipsiniz. Parallels hesabınızı kullanarak herhangi bir bilgisayardan veya mobil cihazdan, mobil cihazınıza tek dokunuşla veya Parallels hesabınızla herhangi bir web tarayıcısı üzerinden bilgisayarınıza uzaktan bağlanın. Tüm uygulamalarınıza, dosyalarınıza ve bilgisayarlarınıza tek bir yerden erişin. En son Parallels Access kupon kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

ApplificationTM teknolojisi ile iOS, Android veya iPhone’unuzdaki tüm masaüstü uygulamalarınızı cihazınızdaki yerel uygulamalarmış gibi kullanabilirsiniz. Lock’n’Go Büyüteç bir harika: Metni tıpkı geleneksel büyüteçle yaptığınız gibi seçebilir, kopyalayabilir ve yapıştırabilirsiniz. Bu tek parmakla kilitle, küçük bir masaüstü düğmesine dokunmak veya bir resmi zahmetsizce sürüklemek kolaydır.

Bu kitaplık, buluttaki, uzak bilgisayarlardaki ve yerel aygıtlardaki tüm dosyalarınızı yönetmenizi kolaylaştıran Linux işletim sistemi Parallels Access Evrensel Dosya Yöneticisi’ni sunar. Dosyaları kopyalayıp mobil cihazınıza yapıştırın veya tek bir tıklamayla uzak masaüstlerinde bulut dosyalarını açın.

Uygulamalarınızı cihazınızda tam ekran olarak görüntüleyerek gözlerinize bir mola verin. Ve nerede olursanız olun, herhangi bir yerde, hatta bir 3G ağında bile masaüstü bağlantınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz, çünkü Parallels Access, hareket halindeyken bile masaüstünüzü güvenilir bir şekilde bağlı tutar. 

Tam masaüstü stili klavyeyle, uygulamanın sunduğu tüm özelliklerden yararlanabilir ve yalnızca basit bir dokunuşla uygulamalar arasında gezinebilirsiniz. Favori masaüstü uygulamanız Android cihazınızın ana ekranına eklenebilir ve sunduğu tüm özellikleri kullanabilirsiniz.

Parallels® Toolbox nedir?

Parallels Toolbox for Mac & Windows, Parallels’in hem macOS® hem de Windows için 40’tan fazla özellik sunan hepsi bir arada yazılım çözümüdür. Yaratıcı bireyler, öğrenciler, küçük işletme sahipleri, kronik çok görevliler, BT yöneticileri ve aradaki herkes için tasarlanan Parallels® Toolbox, hem macOS® hem de Windows için 30’dan fazla araç içeren güçlü bir uygulamadır. En yeni Parallels Toolbox kupon kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Parallels Toolbox‘ta, özellikle Mac’ler ve PC’ler söz konusu olduğunda, kullanımı ve bakımı kolay bulacaksınız. macOS ve Windows sürümlerinde bulunan Parallels Toolbox ile yaptığınız gibi daha karmaşık sistem ayarlarını bilmenize gerek yok. Yazılımı 7 günlük ücretsiz deneme için kullanabilir veya Windows veya macOS için satın alabilirsiniz.

Parallels Araç Kutusu, herkesin karmaşık ayarlar veya bunları nasıl edineceği hakkında bilgi sahibi olmak zorunda kalmadan Mac veya PC’sinden en iyi şekilde yararlanmasını çok kolaylaştırır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.