Papa Johns fırsat kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

Papa John’s Pizza nedir?

Papa John’s Pizza Türkiye, Papa John’un uluslararası pizza zincirinin bir franchise’ıdır. İlk Papa John’s Pizza UK mağazası 2008’de açıldı ve şu anda ülke çapında 70’den fazla satış noktası var. En son Papa Johns fırsat koduPapa Johns indirim koduPapa Johns kupon kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz !

Papa John’s, kaliteli malzemelerle hazırlanan pizzalar konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket, pizzalarında taze paketlenmiş domates, gerçek mozzarella peyniri ve ağartılmamış un kullanıyor. Papa John’s ayrıca ince kabuk, orijinal kabuk ve glütensiz kabuk dahil olmak üzere çeşitli kabuk türleri sunar.

Papa John’s Pizza UK, müşterilerine yüksek kaliteli pizzalar sunma konusunda uzmanlaşmıştır. Tüm pizzaları %100 taze hamur ve sadece en iyi malzemelerle yapılır. Kaliteye olan bu bağlılık, Papa John’un dört yıl üst üste The Sunday Times tarafından prestijli ‘Yılın Pizzası’ unvanıyla ödüllendirilmesine yol açmıştır.

Papa John’un menüsünde pizzaların yanı sıra tavuk kanatları, galeta çubukları, sarımsaklı düğümler, salatalar ve tatlılar da yer alıyor. Müşteriler, teslimat veya teslimat için çevrimiçi olarak veya telefonla sipariş verebilir.

Papa John’s Pizza, 1984 yılında kurulmuş bir Amerikan pizza zinciridir. Şirketin merkezi Louisville, Kentucky’dedir. 2018 itibariyle, dünya çapında 4.000’den fazla Papa John’s restoranı bulunmaktadır.

Kapınıza kadar teslim edilen lezzetli bir pizza arıyorsanız, o zaman Papa John’s Pizza’dan başkasına bakmayın.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.