Omio

Öncü ve pratik rezervasyon platformu Omio ile tüm seyahat seçenekleriniz tek bir yerde! Seyahatlerinizde yolculuğunuza odaklanabilmeniz için binlerce farklı şirkete ait trenleri, otobüsleri, uçuşları ve feribotları tek bir basit aramayla karşılaştırabilirsiniz.

Omio, dünya çapındaki gezginlerin Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’yı keşfetmelerine yardımcı olur. Omio’yu seçmek, çıktığınız yolculuğu severken zamandan ve paradan tasarruf etmek demektir.

Seyahat planlayıcısı her zaman seyahatiniz için en iyi bileti bulmanıza yardımcı olur. 35 ülkede seyahat biletlerini karşılaştırın ve rezerve edin. Bugüne kadar 22 milyon uygulama indirmesi ile aylık 27 milyondan fazla kullanıcı Omio seyahat uygulamasıyla büyülü deneyimler yaşatıyor.

Kağıt bilet almayı beklemek geçmişte kaldı. Seyahatinizi severek daha fazla zaman geçirebilmeniz için hareket halinde rezervasyon yapın! Mobil biletlerden seyahat güvenliğine kadar yolculuğunuzun mümkün olduğunca güvenli ve konforlu olmasını sağlayın. Tüm biletlerinizi tek bir yerden ayırtın. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki şehirlerden Avrupa kırsalındaki şirin kasabalara ve hatta Kanada’nın harika dış mekanlarına kadar binlerce varış noktasına sorunsuz bir şekilde seyahat edin.

Trenler: National Rail, LNER, Amtrak, Deutsche Bahn, Eurostar, Italo NTV, NS International, Renfe, SBB, SNCB, SNCF, Scotrail, Thalys, Trenitalia, Via Rail

Otobüsler: ALSA, BlaBlaBus, Eurolines, Flixbus, Go Buses, National Express, Ourbus, Redcoach, Rede Expressos, RegioJet

Uçuşlar: Air Canada, Alaska, American, Delta, easyJet, Eurowings, Frontier, Hawai, JetBlue Airways, Pegasus Airlines, Porter Airlines, Ryanair, Spirit, Turkish Airlines, United, Vueling, WestJet, Wizz Air

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın