OkCupid indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Arkadaşlık Ve Tanışma Uygulaması Okcupid Premium Üyelik Alımlarınızda Codashop’a Özel Indirim Fırsatı
Arkadaşlık ve Tanışma Uygulaması OkCupid Premium üyelik alımlarınızda Codashop’a özel indirim fırsatı

OkCupid nedir?

OkCupid, 2004 yılında kullanıma sunulan bir flört uygulamasıdır. OkCupid, size olası eşleşmeleri bulmak için algoritmalar kullanan benzersiz bir eşleştirme sistemine sahiptir ve siz de insanları kendiniz arayabilirsiniz. En güncel OkCupid indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

OkCupid’e kaydolduğunuzda, fotoğraflarınız ve kendinizle ilgili bazı temel bilgiler içeren bir profil oluşturursunuz. Başkalarının sizi daha iyi tanıması için ilgi alanlarınız ve yaşam tarzınızla ilgili soruları da yanıtlayabilirsiniz.

Profilinizi oluşturduktan sonra, eşleşme aramaya başlayabilirsiniz. OkCupid, konumunuza ve belirlediğiniz tercihlere göre size olası eşleşmeleri gösterecek. Ayrıca arama filtrelerini kullanarak kişileri kendiniz de arayabilirsiniz. İlgilendiğiniz birini bulursanız ona mesaj gönderebilir veya sohbet başlatabilirsiniz.

OkCupid’de sorular ve oyunlar gibi bazı eğlenceli özellikler de vardır, bu nedenle bir ilişkiden daha fazlasını arıyorsanız harika bir seçenektir. Burada tam incelememizde OkCupid hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Aşk ayrımcılık yapmaz, OkCupid de yapmıyor. Gey, lezbiyen, biseksüel ya da heteroseksüel ilişkilere açıktır, OkCupid aşkı bulmanıza da yardımcı olur.

Uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsizdir, ancak ekstra özellikler için ücretli üyeliğe de yükseltebilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın