İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

OkCupid İndirim Kodu

1 Haftalık %25 - 1 aylık %50 indirim
OkCupid'de indirim mi arıyorsunuz? Başka yere bakmayın! Özel OkCupid indirim kodunu alın ve çevrimiçi flört deneyiminizden tasarruf edin.
OkCupid İndirim Kodu OkCupid'de indirim mi arıyorsunuz? Başka yere bakmayın! Özel OkCupid indirim kodunu alın ve çevrimiçi flört deneyiminizden tasarruf edin.
3.4 1 5 5
0 / 5 3.4

Puan:

Arkadaşlık ve tanışma uygulaması OkCupid'te geçerli 1 Haftalık %25 indirim ya da 1 aylık %50 indirim fırsatı @Codashop

Codacash, Kredi ve ön ödeme kartlar ile veya banka transferi yaparak Codashop'tan OkCupid satın al! Satın almak istediğin paketi seç, ödeme işlemini tamamla ve OkCupid kodu satın alma esnasında belirteceğin e-posta adresine otomatik olarak gönderilecektir.

İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

OkCupid nedir?

OkCupid, 2004 yılında kullanıma sunulan bir flört uygulamasıdır. OkCupid, size olası eşleşmeleri bulmak için algoritmalar kullanan benzersiz bir eşleştirme sistemine sahiptir ve siz de insanları kendiniz arayabilirsiniz. En güncel OkCupid indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

OkCupid’e kaydolduğunuzda, fotoğraflarınız ve kendinizle ilgili bazı temel bilgiler içeren bir profil oluşturursunuz. Başkalarının sizi daha iyi tanıması için ilgi alanlarınız ve yaşam tarzınızla ilgili soruları da yanıtlayabilirsiniz.

Profilinizi oluşturduktan sonra, eşleşme aramaya başlayabilirsiniz. OkCupid, konumunuza ve belirlediğiniz tercihlere göre size olası eşleşmeleri gösterecek. Ayrıca arama filtrelerini kullanarak kişileri kendiniz de arayabilirsiniz. İlgilendiğiniz birini bulursanız ona mesaj gönderebilir veya sohbet başlatabilirsiniz.

OkCupid’de sorular ve oyunlar gibi bazı eğlenceli özellikler de vardır, bu nedenle bir ilişkiden daha fazlasını arıyorsanız harika bir seçenektir. Burada tam incelememizde OkCupid hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Aşk ayrımcılık yapmaz, OkCupid de yapmıyor. Gey, lezbiyen, biseksüel ya da heteroseksüel ilişkilere açıktır, OkCupid aşkı bulmanıza da yardımcı olur.

Uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsizdir, ancak ekstra özellikler için ücretli üyeliğe de yükseltebilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Eğlence & Etkinlik Bileti Fırsatları

Fazla harcamadan eğlence dolu bir günün tadını çıkarın! Bütçeye uygun en iyi eğlence tekliflerine yönelik rehberimiz, paradan tasarruf etmenize yardımcı olacak özel indirim kodları içerir.