Abone Olun & Tasarruf Edin

okcupid cover
1 Haftalık %25 - 1 aylık %50 indirim

OkCupid İndirim Kodu

OkCupid'de indirim mi arıyorsunuz? Başka yere bakmayın! Özel OkCupid indirim kodunu alın ve çevrimiçi flört deneyiminizden tasarruf edin.


Fırsat

Arkadaşlık ve tanışma uygulaması OkCupid’te geçerli 1 Haftalık %25 indirim ya da 1 aylık %50 indirim fırsatı @Codashop

Codacash, Kredi ve ön ödeme kartlar ile veya banka transferi yaparak Codashop'tan OkCupid satın al! Satın almak istediğin paketi seç, ödeme işlemini tamamla ve OkCupid kodu satın alma esnasında belirteceğin e-posta adresine otomatik olarak gönderilecektir. Devamını Gör... Daha az göster...

OkCupid nedir?

OkCupid, 2004 yılında başlatılan bir tanışma uygulamasıdır. Sizin için potansiyel eşleşmeleri bulmak için algoritmalar kullanır ve benzersiz bir eşleştirme sistemine sahiptir. İnsanları kendiniz arayabilmenin yanı sıra, OkCupid uyumluluğa dayalı önerilen eşleşmeler de sağlar.

OkCupid, kaydolduğunuzda fotoğraflarınızı ve kendiniz hakkında bazı temel bilgileri içeren bir profil oluşturmanıza olanak tanır. Başkalarının sizi daha iyi tanımasına yardımcı olmak için ilgi alanlarınız ve yaşam tarzınızla ilgili soruları da yanıtlayabilirsiniz.

Profilinizi oluşturduktan sonra, eşleşmeleri aramaya başlayabilirsiniz. OkCupid, konumunuza ve belirlediğiniz tercihlere göre size potansiyel eşleşmeleri gösterecektir. Ek olarak, insanları kendiniz bulmak için arama filtrelerini kullanabilirsiniz. İlgilendiğiniz birini bulursanız, ona bir mesaj gönderebilir veya bir sohbet başlatabilirsiniz.

Çöpçatanlık özelliklerine ek olarak, OkCupid sorular ve oyunlar gibi eğlenceli özellikler de sunar, bu da onu sadece bir ilişkiden daha fazlasını arıyorsanız harika bir seçenek haline getirir. Çeşitli özelliklerini ve işlevlerini incelediğimiz kapsamlı incelememizde OkCupid hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

OkCupid, kendinizi gey, lezbiyen, biseksüel veya heteroseksüel olarak tanımlasanız da tüm cinsel yönelimleri memnuniyetle karşılayan kapsayıcı bir tanışma uygulamasıdır. Yönelimleriniz ne olursa olsun aşkı ve arkadaşlığı bulmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsiz olsa da, ek özellikler için ücretli bir üyeliğe yükseltme seçeneği de vardır.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin