En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Odamax indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Eylül 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Odamax
Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.

Etstur markası olan Odamax, dünyanın her yerinden yaklaşık 200 bin mülk için kullanıcılara online rezervasyon hizmeti veren dijital bir platformdur. Dünyada ve Türkiye’de binlerce tesisi kullanıcıların hizmetine sunan Odamax, ister iş ister turistik amaçlı olsun, her türlü seyahat için konaklama ihtiyacını karşılayacak sayısız seçenek sunuyor.

Binlerce Konaklama Alternatifi

Misafirlerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun tesisleri bir araya getiren online konaklama platformu Odamax.com sayesinde dünyanın her yerindeki 200 bini aşkın tesis arasından dilediğinizi seçebilir ve kolayca yerinizi ayırtabilirsiniz.

Ön Ödemesiz Rezervasyon İmkanı

Ücretsiz rezervasyon fırsatı ile tesiste ödeme avantajı… Odamax.com’un mobil uygulaması sayesinde anında rezervasyon yapabilir, ödemenizi konaklamanız başladığında tesiste yapabilirsiniz.

Rezervasyonunuzu Yönetin

Odamax.com size dilediğiniz zaman rezervasyonunuzda değişiklik yapma ayrıcalığı sunar. Rezervasyonunuzda istediğiniz değişiklikleri hızlı bir şekilde yapabilir ve bu sayede zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Rezervasyonlarınızı Takip Edin!

Odamax üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyonlardan anında haberdar olun! Anlık bildirimler, değişiklikler veya rezervasyonunuzun iptali veya tesisten gelen mesajlar anında tarafınıza iletilir.

Rezervasyon veya oda bilgilerinizi istediğiniz zaman hızlıca güncelleyebilirsiniz. Uygulamanın kullanıcı dostu arayüz tasarımı sayesinde iptal koşulları çerçevesinde rezervasyonunuzda yapmak istediğiniz değişiklikleri kolayca yönetebilirsiniz!

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank: