Odamax

Etstur markası olan Odamax, dünyanın her yerinden yaklaşık 200 bin mülk için kullanıcılara online rezervasyon hizmeti veren dijital bir platformdur. Dünyada ve Türkiye’de binlerce tesisi kullanıcıların hizmetine sunan Odamax, ister iş ister turistik amaçlı olsun, her türlü seyahat için konaklama ihtiyacını karşılayacak sayısız seçenek sunuyor.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo'da bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz.
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Binlerce Konaklama Alternatifi

Misafirlerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun tesisleri bir araya getiren online konaklama platformu Odamax.com sayesinde dünyanın her yerindeki 200 bini aşkın tesis arasından dilediğinizi seçebilir ve kolayca yerinizi ayırtabilirsiniz.

Ön Ödemesiz Rezervasyon İmkanı

Ücretsiz rezervasyon fırsatı ile tesiste ödeme avantajı… Odamax.com’un mobil uygulaması sayesinde anında rezervasyon yapabilir, ödemenizi konaklamanız başladığında tesiste yapabilirsiniz.

Rezervasyonunuzu Yönetin

Odamax.com size dilediğiniz zaman rezervasyonunuzda değişiklik yapma ayrıcalığı sunar. Rezervasyonunuzda istediğiniz değişiklikleri hızlı bir şekilde yapabilir ve bu sayede zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Rezervasyonlarınızı Takip Edin!

Odamax üzerinden yapmış olduğunuz rezervasyonlardan anında haberdar olun! Anlık bildirimler, değişiklikler veya rezervasyonunuzun iptali veya tesisten gelen mesajlar anında tarafınıza iletilir.

Rezervasyon veya oda bilgilerinizi istediğiniz zaman hızlıca güncelleyebilirsiniz. Uygulamanın kullanıcı dostu arayüz tasarımı sayesinde iptal koşulları çerçevesinde rezervasyonunuzda yapmak istediğiniz değişiklikleri kolayca yönetebilirsiniz!

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın