En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Nusr-Et Saltbae

Nusr-Et Saltbae fiyatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Nusr-Et, Türkiye’nin en büyük holdinglerinden Doğuş Grubu’na ait d.ream (Doğuş Restoran Eğlence ve Yönetim) şirketinin bir parçasıdır. d.ream, sektöre yönelik vizyonu ve yenilikçi bakış açısıyla 2012 yılından bu yana Gıda ve İçecek sektörünün hareket yönünü değiştirmektedir. d.ream bugün 16 ülkede 142 farklı lokasyonda 8.500 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Nusret markası, 2014 yılında Amerikan Konaklama Bilimleri Akademisi tarafından Türkiye’de ilk kez bir restorana verilen 5 Yıldız Elmas Ödülü’ne layık görüldü. Nusr-Et, uluslararası alanda tanınan, yüksek kalite standartları sunan bir marka olmak anlamına gelen 5 Yıldız Elmas Ödülü’nü alarak başarısını uluslararası arenada kanıtladı.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo üzerinde bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz. Ayrıca En Popüler sayfamız da, başlangıç için iyi olabilir.
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Bu içerikler ilginizi çekebilir

Yorumunuzu Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.