Nusr-Et Saltbae

Nusr-Et, Türkiye’nin en büyük holdinglerinden Doğuş Grubu’na ait d.ream (Doğuş Restoran Eğlence ve Yönetim) şirketinin bir parçasıdır. d.ream, sektöre yönelik vizyonu ve yenilikçi bakış açısıyla 2012 yılından bu yana Gıda ve İçecek sektörünün hareket yönünü değiştirmektedir. d.ream bugün 16 ülkede 142 farklı lokasyonda 8.500 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Nusret markası, 2014 yılında Amerikan Konaklama Bilimleri Akademisi tarafından Türkiye’de ilk kez bir restorana verilen 5 Yıldız Elmas Ödülü’ne layık görüldü. Nusr-Et, uluslararası alanda tanınan, yüksek kalite standartları sunan bir marka olmak anlamına gelen 5 Yıldız Elmas Ödülü’nü alarak başarısını uluslararası arenada kanıtladı.

Bu markanın şu anda aktif bir indirim kampanyası bulunmuyor. Dilerseniz Kuponigo'da bu markaya benzer çok sayıda fırsat ve indirim kuponunu bulabilirsiniz.
Bu marka ile işbirliği yapmıyoruz, ama…

Bunun gibi bazı markalar Kuponigo ile direkt işbirliğinde olup sizlere ciddi indirimler sunmuyor olsa da fırsatlarına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Eğer bu markanın temsilcisiyseniz, işbirliği çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply