En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

NordVPN

NordVPN kupon kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

NordVPN, internet trafiğinizi en son güvenlik teknolojileriyle korur ve cihazınız ile VPN sunucusu arasında güçlü ve güvenilir şifreleme sağlar. Varsayılan olarak, NordVPN uygulamaları hassas verilerinizin nihai korunmasını garanti etmek için OpenVPN ve IKEv2/IPSec protokollerini kullanır.

NordVPN’de 2 yıllık alımlarda % 66 indirim kodu

NordVPN, internet trafiğinizi en son güvenlik teknolojileriyle korur ve...Devamını Gör

NordVPN, internet trafiğinizi en son güvenlik teknolojileriyle korur ve cihazınız ile VPN sunucusu arasında güçlü ve güvenilir şifreleme sağlar. Varsayılan olarak, NordVPN uygulamaları hassas verilerinizin nihai korunmasını garanti etmek için OpenVPN ve IKEv2/IPSec protokollerini kullanır.

Daha Az Göster
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Dünyanın en hızlı VPN’ini edinin ve sorunsuz, güvenli ve özel bir bağlantının keyfini çıkarın. NordVPN’in kullanımı kolay uygulaması, bağlı tüm cihazlarınızı çevrimiçi ne yaptığınızı izleyen meraklılardan koruyacaktır. Saklayacak bir şeyiniz olmadığını düşünseniz bile – kimse izlenmekten hoşlanmaz. Bu yüzden gizliliğinizi korumak ve çevrimiçi verilerinizi güvende tutmak için bir VPN’e ihtiyacınız var.

Verileriniz NordVPN ile güvendedir. Çevrimiçi olarak ne yaptığınızı asla takip etmez ve saklamaz. Kafelerde ve restoranlarda çalışmayı seviyor musunuz? Verilerinizin herkese açık Wi-Fi’de güvende olduğundan emin olun – NordVPN kullanın ve çevrimiçi etkinliklerinizi siber suçlulardan gizleyin.

Yalnız mı kalmak istiyorsunuz? Bir VPN sunucusuna bağlanın ve kimse nereden göz attığınızı veya hangi web sitelerini ziyaret ettiğinizi bilemez. 60 ülkede 5.200’den fazla VPN sunucusu arasından seçim yapın. NordLynx sayesinde VPN protokolü ile asla hız ve güvenlik arasında seçim yapmak zorunda kalmayacaksınız. Sadece “Hızlı Bağlan”a tıklayın ve saniyeler içinde en hızlı ve en yakın sunucuya otomatik olarak bağlanın.

Çevrimiçi gizlilik ve güvenlik için yalnızca üç adım: indirin, oturum açın ve bağlanın. Bu kadar! Fazla düşünmeyin: cihazınızı her açtığınızda otomatik olarak bağlanacak ve her zaman güvende kalacak şekilde uygulamayı ayarlayın.

Bir hesap — altı cihaz. NordVPN ile akıllı telefonunuzu, dizüstü bilgisayarınızı, annenizin tabletini ve oda arkadaşınızın bilgisayarını koruyun. Wi-Fi yönlendiricinize NordVPN kurarak evinizdeki tüm bağlı cihazları da koruyabilirsiniz.

Geçici bir çözüme mi ihtiyacınız var? Bir mobil erişim noktası oluşturun ve şifreli bağlantıları diğer cihazlarınızla paylaşın. Ekstra koruma arıyorsanız Özel Sunucularımıza göz atın. Double VPN ve Gizlenmiş sunucular, gizlilik ihtiyaçlarınızı karşılamak için oradalar. NordVPN uygulamanızın Ayarlarına gidin ve özel bir DNS adresi belirleyin, tercih ettiğiniz ağ protokolünü seçin ve NordLynx ile OpenVPN VPN protokolleri arasında geçiş yapın. Seçili uygulamaları veya web sitelerini VPN bağlantınızdan hariç tutmak için bölünmüş tünelleme özelliğini kullanın.

Bu içerikler ilginizi çekebilir