NordVPN promosyon kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Nordvpn’de 2 Yıllık Aboneliklerde % 63, 1 Yıllık Aboneliklerde % 56 Indirim Fırsatı
KAMPANYA
NordVPN’de 2 yıllık aboneliklerde % 63, 1 yıllık aboneliklerde % 56 indirim fırsatı

NordVPN nedir?

NordVPN, en son güvenlik tekniklerini kullanarak tüm internet trafiğinizin güvenli ve gizli tutmak için bilgisayarınız ile VPN sunucusu arasında güçlü bir şifreleme sağlayan VPN uygulamasıdır. En güncel NordVPN promosyon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

// ÖNERİLEN İÇERİK: Türkiye’nin En İyi VPN Uygulamaları: Ücretli ve Ücretsiz Alternatifler

NordVPN, OpenVPN ve IKEv2/IPSec protokolleri kullanılarak tüm hassas verilerin korunmasını ve güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır. NordVPN’in basit, kullanımı kolay uygulaması, bağlantınızın sorunsuz, güvenli ve özel olmasını garanti eder. Dünyanın en hızlı VPN’i ile internette ne yaptığınızı meraklıların izlemesini engelleyebilir.

Gizliliğinizi korumak ve çevrimiçi bilgilerinizi güvende tutmak için bir VPN kullandığınızda, sorunsuz, güvenli ve özel bir bağlantının keyfini çıkarabilirsiniz. Saklayacak bir şeyiniz olmadığını düşünseniz bile kimsenin izlenmekten hoşlanmadığını bilmek önemlidir.

Kafe ve restoranlarda çalışmaktan hoşlanır mısınız? Bir kafeterya ve restoranda her zaman risk altındasınız. NordVPN, çevrimiçi etkinliğinizi gizli tutmanıza ve üçüncü taraflarca izlenmekten ve kaydedilmekten korunmanıza yardımcı olabilir. Herkese açık Wi-Fi kullanırken verilerinizin güvende kalmasını sağlamak için NordVPN’i kullanabilirsiniz ve çevrimiçi etkinlikleriniz bilgisayar korsanlarından gizli kalır.

Web’de kendi başınıza gezinmeye gelince de bir VPN sunucusu kullanmalısınız. Bir VPN sunucusuyla, nerede olursanız olun veya hangi web sitelerini ziyaret ediyor olursanız olun, asla kimse tarafından tanımlanamazsınız. Üstelik NordLynx, 60 farklı ülkede 5.200’den fazla VPN sunucusuna sahiptir, bu nedenle VPN protokolü ile asla hız ve güvenlik arasında seçim yapmak zorunda kalmazsınız. “Hızlı Bağlan” butonuna tıklamak sizi anında en uygun sunucuya bağlar.

Gizliliğinizi ve güvenliğinizi çevrimiçi tutmak, uygulamayı indirmek, hesabınızda oturum açmak ve bağlanmak kadar basittir. Çevrimiçi gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için yapmanız gereken tek şey bu üç şeyi yapmaktır. Güvende kalmak için uygulamayı, cihazınızı açtığınızda otomatik olarak bağlanacak şekilde ayarlamayı unutmayın.

NordVPN tarafından akıllı telefonunuzu, dizüstü bilgisayarınızı, annenizin tabletini ve hatta oda arkadaşınızın bilgisayarını aynı anda yalnızca bir hesapla koruyabileceğinize dair bir söz vardır. Ayrıca, kablosuz yönlendiricinize NordVPN kurarak, bağlı tüm cihazlarınızı bir kerede koruyabilmenizi sağlayarak bir kerede koruyabileceksiniz. Daha fazla koruma istiyorsanız, Özel Sunucularını kullanabilirsiniz. Bir mobil erişim noktası oluşturabilir ve cihazlarınız arasında şifreli bağlantılar paylaşabilirsiniz.

Gizlilik gereksinimlerinize bağlı olarak, double VPN’ler, gizlenmiş sunucular veya double VPN sunucuları arasında seçim yapabilirsiniz. NordVPN’in Ayarlar menüsünde ihtiyaçlarınıza uygun VPN protokolünü seçebilir, kendi DNS adresinizi ayarlayabilir ve NordLynx ile OpenVPN protokolleri arasında geçiş yapabilirsiniz. Bölünmüş tünelleme, belirli uygulamaları veya web sitelerini VPN bağlantınızdan izole etmek için kullanılan ve onları VPN bağlantınızdan hariç tutmanıza olanak tanıyan bir yöntemdir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın