NordPass

Üst düzey güvenlik ve basitlik düşünülerek tasarlanmış yeni nesil bir şifre yöneticisi uygulaması NordPass ile oturum açma kimlik bilgilerinize herhangi bir cihazdan çevrimdışı olsanız bile erişin. Parolaları tek bir yerde saklayın ve favori web sitelerinizde ve uygulamalarınızda tek tıklamayla oturum açın.

% 40 İndirim
nordpass logo
Kodsuz Kampanya
1 yıllık NordPass Premium üyeliğinde % 40 İndirim Fırsatı

NordPass ile oturum açma kimlik bilgilerinize herhangi bir cihazdan çevrimdışı olsanız bile erişin. Parolaları tek bir yerde saklayın ve favori web sitelerinizde ve...Devamını Gör

NordPass ile oturum açma kimlik bilgilerinize herhangi bir cihazdan çevrimdışı olsanız bile erişin. Parolaları tek bir yerde saklayın ve favori web sitelerinizde ve uygulamalarınızda tek tıklamayla oturum açın.

Daha Az Göster

NordPass parola yöneticisiyle, parolaları otomatik olarak doldurmak ve herhangi bir cihazdan istediğiniz zaman erişmek için tek bir yerde güvende tutun. NordPass şifre yöneticisi, dünya çapında 14 milyondan fazla kullanıcının güvendiği lider bir VPN servis sağlayıcısı olan NordVPN‘nin arkasındaki siber güvenlik uzmanları tarafından size sunulmaktadır. NordPass parola yöneticisi, en son şifreleme algoritması XChaCha20 kullanılarak tasarlanmıştır ve sıfır bilgi politikasına sahiptir: yani parolalarınız yalnızca size aittir.

NordPass ile şunları elde edersiniz:

  • Yüzlerce farklı şifreyi hatırlamanıza gerek yok. Sadece hepsini NordPass’a ekleyin.
  • NordPass, ziyaret ettiğiniz web sitesini tanıyacak ve otomatik olarak oturum açmanızı isteyecektir. Güçlü parolalar oluşturun ve bunları her ziyaret ettiğinizde otomatik olarak doldurun.
  • Zamandan tasarruf edin ve hızlı çevrimiçi ödemeler yapın. Çevrimiçi ödemelerde ayrıntıları otomatik olarak doldurmak için kredi kartlarınızı NordPass’te saklayın.
  • OCR tarayıcı Yazarak zaman kaybetmeyin. OCR tarayıcı ile kredi kartı bilgilerini doldurun ve güvenli notlar ekleyin.
  • Kişisel Bilgilerinizi NordPass’e ekleyin ve istediğiniz şekilde sıralayın.
  • Nerede olursanız olun NordPass’i kullanın NordPass’i cep telefonunuza veya masaüstünüze indirin ve kurun. Zaman kazanmak için tarayıcı uzantıları ekleyin ve göz atarken oturum açın.
  • Parola yöneticisinin, saklayabileceğiniz parola sayısı veya bilgilerinizi kaç cihazın senkronize ettiği konusunda herhangi bir sınırlaması yoktur.
  • NordPass’in Parola Sağlığı aracı, zayıf, yeniden kullanılmış ve güvenliği ihlal edilmiş parolaları algılar. Bunları güncelleyin ve çevrimiçi güvenliğinizi artırın.
  • Veri İhlalini Kullanın Hassas verilerinizin sızdırılıp sızdırılmadığını öğrenin.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın