En Popüler Kategoriler Markalar Yazılar

Siz buralardan gitmeden önce...

Ücretsiz bültenimizi almak için lütfen e-posta adresinizi bırakın. En son fırsatlardan ilk sizi haberdar edeceğiz.

Nike indirim kodu ile şimdi tasarruf etme zamanı! Ağustos 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Adını Yunan zafer tanrıçasından alan Nike, dünya çapında 160’tan fazla ülkede faaliyet gösteren atletik ayakkabı, giyim ve ekipman üreticisi ve dünyanın en tanınmış markalarından biridir. NIKE’ın online mağazası, spor giyimde en farklı, özgün ve bağlantılı perakendeci olmak amacıyla her ay 7 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlıyor.

Nike online mağazasında geçerli % 20’ye varan indirim kodu

Dünya çapında 160’tan fazla ülkede faaliyet gösteren atletik...Devamını Gör

Dünya çapında 160’tan fazla ülkede faaliyet gösteren atletik ayakkabı, giyim ve ekipman üreticisi NIKE, dünyanın en tanınmış markalarından biridir. NIKE'ın online mağazası, spor giyimde en farklı, özgün ve bağlantılı perakendeci olmak amacıyla her ay 7 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlıyor.

Daha Az Göster
Bu sayfadaki deneyiminizi puanlayın:

Your page rank:

Nike markasının Kuzey Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika, Büyük Çin, Asya Pasifik ve Latin Amerika pazarında faaliyet göstermektedir. Tamamına sahip olunan yan kuruluşlar arasında gündelik ayakkabılar, giysiler ve aksesuarlar tasarlayan, pazarlayan ve dağıtan Converse Inc. de bulunmaktadır. Şirket, 1972’de Bill Bowerman ve Phil Knight tarafından kuruldu ve merkezi Beaverton, Oregon’da bulunuyor.

Bu içerikler ilginizi çekebilir