Netflix indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Netflix Üyeliğinizde % 50 Indirim Veren Ininal Kart’a Başvurunuzda 7 Tl Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
DAVET KODU
Netflix üyeliğinizde % 50 indirim veren ininal Kart’a başvurunuzda 7 TL kazandıran arkadaş davet kodu
Netflix Logo
SADECE MOBİL
Netflix aboneliklerinizde % 50 indirim kazandıran Tosla Kart’a başvurunuzda 10 TL kazandıran arkadaş davet kodu

Netflix hakkında

Netflix, kullanıcıların çevrimiçi olarak televizyon şovları ve filmleri izlemesinin bir yolu olan abonelik hizmetidir. En yeni ve en popüler başlıklardan bazıları da dahil olmak üzere çok çeşitli türleri kapsayan kapsamlı bir kitap kitaplığı içerir. Bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler ve televizyonlar dahil olmak üzere birçok farklı cihazdan erişilebilir. En yeni Netflix indirim koduNetflix promosyon kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Reed Hastings ve Marc Randolph, 1997’de Netflix’i kurdu. Daha önce Pure Software’de birlikte çalışmışlardı. Randolph, bir film kiralamak için 40 $ ücret aldığı iş modelinden sonra bir akış hizmeti sunma fikrini ortaya attı. Geleneksel video kiralama mağazalarıyla rekabetten kaçınmak için Hastings, bunun yerine aylık bir abonelik hizmeti önerdi.

2016 itibariyle dünya çapında 86 milyondan fazla abonesi olan Netflix, en geniş içerik akışı seçeneklerinden birini sunuyor. Akış hizmetini 2007’de sınırlı sayıda film ve TV şovuyla başlattı.

Netflix Shop nedir?

Netflix Shop, Netflix’in resmi çevrimiçi mağazasıdır. Müşteriler, favori Netflix filmleri ve şovlarıyla ilgili çok çeşitli ürünleri buradan satın alabilir. Giysiler, koleksiyonlar, sanat eserleri ve daha fazlası bu mağazada mevcuttur. En yeni Netflix Shop indirim kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Bir Netflix hayranıyla paylaşmak için bir hediye arıyorsanız ya da kendinize yeni bir ekipmanla kendinizi şımartın, Netflix Shop’ta aralarından seçim yapabileceğiniz bir şey var.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın