İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Netflix İndirim Kodu

%50 Nakit İade Fırsatı
Netflix İndirim Kodu ve kampanyaları ile Netflix filmlerini ve TV şovlarını çevrimiçi izleyin veya doğrudan akıllı TV'nize, oyun konsolunuza, PC'nize, Mac'inize, mobil cihazınıza, tabletinize ve daha fazlasına aktarın.
Netflix İndirim Kodu Netflix İndirim Kodu ve kampanyaları ile Netflix filmlerini ve TV şovlarını çevrimiçi izleyin veya doğrudan akıllı TV'nize, oyun konsolunuza, PC'nize, Mac'inize, mobil cihazınıza, tabletinize ve daha fazlasına aktarın.
4.67 1 5 3
0 / 5 4.67

Puan:

Netflix'e özel indirim ve hediye veren platformlar

Netflix filmlerini ve TV şovlarını çevrimiçi izleyin veya doğrudan akıllı TV'nize, oyun konsolunuza, PC'nize, Mac'inize, mobil cihazınıza, tabletinize ve daha fazlasına aktarın.

Netflix üyeliklerinizde hediye ya da indirim veren platformlar;

iOS Uygulamasını İndir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Netflix hakkında

Netflix, kullanıcıların çevrimiçi olarak televizyon şovları ve filmleri izlemesinin bir yolu olan abonelik hizmetidir. En yeni ve en popüler başlıklardan bazıları da dahil olmak üzere çok çeşitli türleri kapsayan kapsamlı bir kitap kitaplığı içerir. Bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler ve televizyonlar dahil olmak üzere birçok farklı cihazdan erişilebilir. En yeni Netflix indirim koduNetflix promosyon kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Reed Hastings ve Marc Randolph, 1997’de Netflix’i kurdu. Daha önce Pure Software’de birlikte çalışmışlardı. Randolph, bir film kiralamak için 40 $ ücret aldığı iş modelinden sonra bir akış hizmeti sunma fikrini ortaya attı. Geleneksel video kiralama mağazalarıyla rekabetten kaçınmak için Hastings, bunun yerine aylık bir abonelik hizmeti önerdi.

2016 itibariyle dünya çapında 86 milyondan fazla abonesi olan Netflix, en geniş içerik akışı seçeneklerinden birini sunuyor. Akış hizmetini 2007’de sınırlı sayıda film ve TV şovuyla başlattı.

Netflix Shop nedir?

Netflix Shop, Netflix’in resmi çevrimiçi mağazasıdır. Müşteriler, favori Netflix filmleri ve şovlarıyla ilgili çok çeşitli ürünleri buradan satın alabilir. Giysiler, koleksiyonlar, sanat eserleri ve daha fazlası bu mağazada mevcuttur. En yeni Netflix Shop indirim kodu ve en son tasarruf sağlayan fırsatları burada bulabilirsiniz!

Bir Netflix hayranıyla paylaşmak için bir hediye arıyorsanız ya da kendinize yeni bir ekipmanla kendinizi şımartın, Netflix Shop’ta aralarından seçim yapabileceğiniz bir şey var.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Eğlence & Etkinlik Bileti Fırsatları

Fazla harcamadan eğlence dolu bir günün tadını çıkarın! Bütçeye uygun en iyi eğlence tekliflerine yönelik rehberimiz, paradan tasarruf etmenize yardımcı olacak özel indirim kodları içerir.