Nays arkadaş davet kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


İş Bankası’nın Yeni Dijital Bankacılık Uygulaması Nays’a Kayıt Ol, Yapacağın Alışverişlerde Ayda 750 Tl’ye Varan Hediye Para Kazan!
SADECE MOBİL
İş Bankası’nın yeni dijital bankacılık uygulaması Nays’a kayıt ol, yapacağın alışverişlerde ayda 750 TL’ye varan hediye para kazan!

Nays nedir?

Nays, Türkiye İş Bankası tarafından kullanıcılara zaman ve para kazandıran, hayatlarını kolaylaştıran bir finans uygulamasıdır. En güncel Nays arkadaş davet kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Nays, indirimler veya hediye paralar yoluyla çok fazla tasarruf sağlamanın yanı sıra, nakit ihtiyacınız olduğunda da çok fazla destek sağlıyor. Bu, günün 24 saati ücretsiz olarak borç para alabilmeyi ve günlük finansal ihtiyaçlarınızı karşılamayı da kapsıyor.

Nays’ın dünyası ayrıcalıklı bir dünyadır! Çünkü… Koşulsuz, koşulsuz ve her zaman ücretsizdir! Nays Kart, fiziki POS cihazlarının yanı sıra online alışverişlerde de QR kodların kullanılmasını sağlıyor. Sonuç olarak, Nays Kart Türkiye’deki ana ATM’lerden para çekme ve transfer işlemlerinin kullanılmasını da sağlar.

Anlaşmalı markalarda yapılan harcamalar Hediye Para veya indirimlerle ödüllendirilir. “Ödünç Al” özelliği ile geri ödeme planınızı kolayca yönetebilir, nakite erişiminizi kolaylaştırabilirsiniz. Bağlı Hesap ile ailenizin tüm üyelerini tek bir finansal uygulamada bir araya getirebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın