MyHeritage

Basit bir DNA testiyle genetik kökeninizi öğrenmenizi ve yeni akrabalarınızı bulmanızı sağlayan MyHeritage uygulaması, sizin 42 desteklenen etnik kökene ait yüzdelik dağılımınızı ortaya çıkarıyor. DNA eşleştirme teknolojisi ise, ortak DNA’ya sahip kişileri birbiriyle tanıştırıyor. Testi evinizde uygulayıp, MyHeritage‘e kargolayın; dünyanın diğer ucundaki akrabanızla tanışın!

MyHeritage DNA testi ile etnik kökeninizi öğrenme ve ilk ay ücretsiz premium üyelik fırsatı
Kodsuz Kampanya
MyHeritage DNA testi ile etnik kökeninizi öğrenme ve ilk ay ücretsiz premium üyelik fırsatı

Basit bir DNA testiyle genetik kökeninizi öğrenmenizi ve yeni akrabalarınızı bulmanızı sağlayan MyHeritage uygulaması, sizin 42 desteklenen etnik...Devamını Gör

Basit bir DNA testiyle genetik kökeninizi öğrenmenizi ve yeni akrabalarınızı bulmanızı sağlayan MyHeritage uygulaması, sizin 42 desteklenen etnik kökene ait yüzdelik dağılımınızı ortaya çıkarıyor. DNA eşleştirme teknolojisi ise, ortak DNA'ya sahip kişileri birbiriyle tanıştırıyor. Testi evinizde uygulayıp, MyHeritage'e kargolayın; dünyanın diğer ucundaki akrabanızla tanışın!

Daha Az Göster

Sansasyonel Deep Nostalgia™ özelliğinin evi! Soy ağacınızı oluşturmak, DNA’nızı test etmek ve atalarınızın yaşamlarını keşfetmek için popüler uygulama. Aile geçmişinizi araştırın, harika keşifler yapın ve yeni akrabalar bulun. Köklerinizi ve etnik kökenlerinizi ortaya çıkarmak için özel ve güvenli bir aile ağacı platformunun, soy arama motorunun ve tam entegre DNA testinin keyfini çıkarın.

Dünyanın dört bir yanından milyonlarca insanın çıldırdığı özelliği deneyimleyin! Aile fotoğraflarınızdaki yüzleri canlandırın ve aile geçmişinizin gözlerinizin önünde canlandırıldığını hissettirecek kısa bir video animasyonu oluşturun. Soy Ağacınızı Oluşturun ve Şecere Araştırmanızı Zenginleştirin Yakın akrabalar hakkında bildiklerinizi girerek soy ağacınızı başlatın – gerisini ona bırakın. Eşleştirme teknolojileri, 13 milyar tarihi kayıt ve 4,4 milyar aile ağacı profilinden oluşan devasa koleksiyonuyla sizin için otomatik olarak yeni bilgiler bulacaktır. Arşivleri; koleksiyonlar, doğum, evlilik ve ölüm belgeleri dahil olmak üzere 66’dan fazla ülkeden hayati kayıtları içeriyor; nüfus sayımı ve göçmenlik kayıtları; mezar taşı ve defin kayıtları; ve daha fazlası…

Milyonlarca tarihi gazeteyi, yıllıkları, tarihi kitapları ve başka hiçbir yerde bulunmayan diğer değerli tarihi belgeleri arayın. MyHeritage DNA’sı Uygun fiyatlı MyHeritage DNA kiti etnik kökenlerinizi ortaya çıkarır ve yeni akrabalar bulur. Basit bir yanak çubuğuyla DNA testi; diğer tüm büyük DNA test hizmetlerinden daha farklı olarak yüzdelerle 42 etnik bölgeye dayalı olarak atalarınızın nereden geldiğini ortaya çıkarır. DNA Eşleşmeleri, bir milyondan fazla insanın yer aldığı DNA veri tabanında yeni akrabaları ortaya çıkarır. DNA sonuçları, güçlü aile geçmişi platformuna sorunsuz bir şekilde entegre edilir ve uygulamada görüntülenir. Sonuçlar özel ve güvenlidir ve sizin izniniz olmadan asla paylaşılmaz.

Aile geçmişinizi fotoğraf ve belgelerle zenginleştirin. Doğrudan uygulamadan aile fotoğraf albümlerinizi tarayın ve ekleyin. Gelecek nesiller için aile hikayelerinizi koruyun. Siyah beyaz fotoğraflarınızı, fotoğrafları saniyeler içinde otomatik olarak renklendiren ve aile geçmişinize hayat veren yapay zeka tabanlı bir teknoloji olan MyHeritage In Color™ ile renklendirin. Platformlar arası şecere Nerede olursanız olun, hareket halindeyken soy ağacınıza ve fotoğraflarınıza erişin.

Bu kampanyadan faydalanabildiniz mi?

Önemli indirimleri kaçırmayın!

İndirim ve kampanyaları kaçırmamak için e-posta bültenimize abone olmak ister misiniz?

Mahallenize 1000 Mbps fiber internet geldi!

TurkNet, yeni altyapı hamlesi ile tüm Türkiye'ye fiber internet getirmeye başladı. Siz de altyapınızı sorgulayın ve Türkiye'nin en hızlı internetinin tadını çıkarmaya başlayın. Üstelik kotasız, taahhütsüz ve ayda sadece 99,90 TL!

İnternetinizi ilk ay ücretsiz kullanmak için başvuru formuna UQQ57TG74RJT davet kodunu girebilirsiniz.

Bu Fırsatı Paylaşın

Leave a Reply