MyHeritage DNA Testi indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Yaz Sonu İndirimi
Myheritage Dna Testi Ile Etnik Kökenlerinizi Ortaya Çıkarın Ve Yeni Akrabalarınızı Bulun - Yaz Sonu Indirimini Kaçırmayın!
KAMPANYA
MyHeritage DNA testi ile etnik kökenlerinizi ortaya çıkarın ve yeni akrabalarınızı bulun - Yaz sonu indirimini kaçırmayın!

MyHeritage DNA Testi Nedir?

Basit bir DNA testiyle genetik kökeninizi öğrenmenizi ve yeni akrabalarınızı bulmanızı sağlayan MyHeritage uygulaması, sizin 42 desteklenen etnik kökene ait yüzdelik dağılımınızı ortaya çıkarıyor. En son MyHeritage indirim kodu, MyHeritage kupon kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

DNA eşleştirme teknolojisi ise, ortak DNA’ya sahip kişileri birbiriyle tanıştırıyor. Testi evinizde uygulayıp, MyHeritage‘e kargolayın; dünyanın diğer ucundaki akrabanızla tanışın!

Sansasyonel Deep Nostalgia™ özelliğinin evi! Soy ağacınızı oluşturmak, DNA’nızı test etmek ve atalarınızın yaşamlarını keşfetmek için popüler uygulama. Aile geçmişinizi araştırın, harika keşifler yapın ve yeni akrabalar bulun. Köklerinizi ve etnik kökenlerinizi ortaya çıkarmak için özel ve güvenli bir aile ağacı platformunun, soy arama motorunun ve tam entegre DNA testinin keyfini çıkarın.

Dünyanın dört bir yanından milyonlarca insanın çıldırdığı özelliği deneyimleyin! Aile fotoğraflarınızdaki yüzleri canlandırın ve aile geçmişinizin gözlerinizin önünde canlandırıldığını hissettirecek kısa bir video animasyonu oluşturun. Soy Ağacınızı Oluşturun ve Şecere Araştırmanızı Zenginleştirin Yakın akrabalar hakkında bildiklerinizi girerek soy ağacınızı başlatın – gerisini ona bırakın.

Eşleştirme teknolojileri, 13 milyar tarihi kayıt ve 4,4 milyar aile ağacı profilinden oluşan devasa koleksiyonuyla sizin için otomatik olarak yeni bilgiler bulacaktır. Arşivleri; koleksiyonlar, doğum, evlilik ve ölüm belgeleri dahil olmak üzere 66’dan fazla ülkeden hayati kayıtları içeriyor; nüfus sayımı ve göçmenlik kayıtları; mezar taşı ve defin kayıtları; ve daha fazlası…

Milyonlarca tarihi gazeteyi, yıllıkları, tarihi kitapları ve başka hiçbir yerde bulunmayan diğer değerli tarihi belgeleri arayın. MyHeritage DNA’sı Uygun fiyatlı MyHeritage DNA kiti etnik kökenlerinizi ortaya çıkarır ve yeni akrabalar bulur. Basit bir yanak çubuğuyla DNA testi; diğer tüm büyük DNA test hizmetlerinden daha farklı olarak yüzdelerle 42 etnik bölgeye dayalı olarak atalarınızın nereden geldiğini ortaya çıkarır.

DNA Eşleşmeleri, bir milyondan fazla insanın yer aldığı DNA veri tabanında yeni akrabaları ortaya çıkarır. DNA sonuçları, güçlü aile geçmişi platformuna sorunsuz bir şekilde entegre edilir ve uygulamada görüntülenir. Sonuçlar özel ve güvenlidir ve sizin izniniz olmadan asla paylaşılmaz.

Aile geçmişinizi fotoğraf ve belgelerle zenginleştirin. Doğrudan uygulamadan aile fotoğraf albümlerinizi tarayın ve ekleyin. Gelecek nesiller için aile hikayelerinizi koruyun. Siyah beyaz fotoğraflarınızı, fotoğrafları saniyeler içinde otomatik olarak renklendiren ve aile geçmişinize hayat veren yapay zeka tabanlı bir teknoloji olan MyHeritage In Color™ ile renklendirin. Platformlar arası şecere Nerede olursanız olun, hareket halindeyken soy ağacınıza ve fotoğraflarınıza erişin.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın