Abone Olun & Tasarruf Edin

myheritage indirim kodu,myheritage,myheritage canlandırma,myheritage fotograf canlandirma,myheritage dna,myheritage dna test,myheritage dna testi,myheritage discount code,myheritage aile ağacı,myheritage free shipping code,myheritage dna nedir,myheritage güvenilir mi,myheritage kupon kodu
DNA Kitinde %7 İndirim

MyHeritage İndirim Kodu

MyHeritage DNA kitinde %7 indirim + özel MyHeritage indirim kodu ile 30 günlük ücretsiz deneme. DNA'nızı test ederek soyunuzu ve etnik kökeninizi bulun.


Sadece Kuponigo'da!
Kupon Kodu

Özel MyHeritage indirim kodu ile MyHeritage DNA kitinde %7 indirim + 30 günlük ücretsiz deneme

MyHeritage DNA'nızı test ederek soyunuzu ve etnik kökeninizi keşfedin. DNA test kitinizi bugün alın! Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

MyHeritage DNA Testi nedir?

MyHeritage, DNA testi hizmetleriyle geniş çapta tanınmaktadır. Sadece bir DNA örneği vermek, soyunuz ve etnik kökenleriniz hakkında zengin bilgilerin kilidini açabilir. MyHeritage DNA test kitinin kullanımı kolaydır ve doğru sonuçlar verir, bu da onu miraslarını merak edenler için en iyi seçenek haline getirir.

MyHeritage ile en yüksek DNA testi standartlarını piyasadaki en düşük fiyata elde edebilirsiniz. DNA test kiti, kullanıcı dostu olmasının yanı sıra doğru sonuçlar sunarak soylarını ve etnik kökenlerini keşfetmek isteyen herkes için ideal bir seçimdir.

MyHeritage, DNA’nızı analiz ederek benzersiz mirasınız hakkında ayrıntılı bilgiler sağlayabilir. Buna köken aldığınız belirli etnik gruplar ve coğrafi bölgeler de dahildir. Bu bilgiler köklerinizi anlamanıza ve atalarınızın geçmişiyle bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir.

MyHeritage DNA testinin en heyecan verici özelliklerinden biri, varlığından bile haberdar olmadığınız yeni akrabalar keşfetme potansiyelidir. MyHeritage, DNA’nızı veritabanındaki milyonlarca diğer kullanıcıyla karşılaştırarak genetik eşleşmeleri belirleyebilir ve uzun süredir kayıp olan aile üyeleriyle bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir. Bu, aile ağacınızı genişletmek ve soyunuzun gizli dallarını ortaya çıkarmak için inanılmaz bir fırsattır.

21 yılı aşkın deneyimiyle MyHeritage.com milyonlarca insanı başarılı bir şekilde birbirine bağlayarak yeni aile üyeleri bulmalarına ve etnik kökenlerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olmuştur. Etkileyici 19,9 milyar tarihsel kayıt ve 7,9 milyon DNA veritabanına sahip olan MyHeritage, desteklenen 42 dilde geniş bir bilgi hazinesi sunarak soybilim araştırmaları için gerçek anlamda küresel bir platform haline geliyor.

MyHeritage DNA Kiti testi nasıl çalışır?

MyHeritage DNA Kiti ile DNA testi, yanaktan sürüntü gerektiren ve kan veya tükürük örneklerini ortadan kaldıran basit bir işlemdir. Örneği almak sadece 2 dakika sürer ve bu örnek ekteki zarf içinde laboratuvara postalanabilir. Dört hafta içinde sonuçlarınıza çevrimiçi olarak kolayca erişebilir, soyunuz ve etnik kökenleriniz hakkında değerli bilgiler edinebilirsiniz.

DNA örneğiniz MyHeritage DNA laboratuvarına ulaştığında, deneyimli teknisyenler bu örneği işlemek için en son teknolojiyi kullanır. DNA’nızı çıkarır, çoğaltır ve biyolojik bilgileri dijital ham verilere dönüştürürler. Bu veriler daha sonra analiz edilir ve veri tabanındaki milyonlarca diğer örnekle karşılaştırılır. Bu da soyunuz ve etnik kökenleriniz hakkında doğru ve ayrıntılı bilgiler sağlar.

Gelişmiş algoritmalar kullanan MyHeritage, Etnik Köken Tahmininizi hesaplamak için dijital DNA verilerinizi geniş bir örnek veritabanıyla karşılaştırır. Bu, DNA’nızın hangi bölgelerden geldiğini ortaya çıkarır. Ayrıca bu karşılaştırma, DNA’nız ile veritabanındaki diğer kullanıcıların DNA’ları arasındaki eşleşmeleri bularak yakın ve uzak potansiyel akrabaları belirlememizi sağlar.

Hassas verilerin korunmasının önemini anlıyorlar. Bu nedenle MyHeritage, DNA verilerinizi ve kişisel bilgilerinizi güvence altına almak için birden fazla şifreleme katmanı uygulamıştır. Güvenliğinize öncelik verirler ve test ve analiz boyunca veri gizliliğini ve mahremiyetini korurlar.

Ailenizin hikayesini keşfedin ve fotoğraflarınızı canlandırın.

MyHeritage, DNA testinin yanı sıra aile ağaçları oluşturmak ve keşfetmek için kapsamlı bir platform sunuyor. Kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş araçları ile soyunuzu kolayca takip edebilir ve bilinmeyen akrabalarınızı keşfedebilirsiniz. MyHeritage Family Tree Builder, aile ağacınızı oluşturmayı ve yönetmeyi basitleştiren güçlü bir araçtır.

14 günlük MyHeritage ÜCRETSİZ deneme sürümüyle MyHeritage’a giriş yapabilir ve kapsamlı tarihi kayıt koleksiyonuna erişebilir, soy ağacınızı büyütebilir ve yeni akrabalarla bağlantı kurabilirsiniz. Aile hikayenizi keşfedin ve atalarınızla ilgili büyüleyici ayrıntıları hızlı ve kolay bir şekilde ortaya çıkarın.

MyHeritage’ın Deep Nostalgia™ özelliği ile eski aile fotoğraflarınıza hayat verebilirsiniz. Bu son MyHeritage fotoğraf canlandırma teknolojisi, resimlerinizi canlandırmak için yapay zeka kullanarak geçmişe bir bakış atmanızı ve atalarınızı yeni bir şekilde görmenizi sağlar. Deep Nostalgia™ ile aile geçmişlerine hayat veren milyonlarca kullanıcıya siz de katılın.

MyHeritage aile ağacı oluşturmanıza, ailenizin geçmişini belgelemek için kolayca isim, tarih, fotoğraf ve hikaye eklemenize olanak tanır. Bu interaktif platform, soy ağacınızı akrabalarınızla paylaşmanızı, işbirliğini teşvik etmenizi ve mirasınızı gelecek nesiller için korumanızı sağlayacaktır.

Uluslararası veritabanındaki milyarlarca kayda erişim sağlayan MyHeritage, belirli isimleri arayarak aile geçmişinizi daha derinlemesine araştırmanıza olanak tanır. Özel içerikleri ve doğru sonuçları, atalarınız hakkında daha önce hiç hayal etmediğiniz ayrıntıları ortaya çıkarmanızı sağlar.

MyHeritage’ın gelişmiş algoritmaları, Akıllı Eşleşmeler ve Kayıt Eşleşmeleri için kapsamlı veritabanlarını otomatik olarak arayacak ve size kolay ve otomatik keşifler sağlayacaktır. Atalarınızla ilgili yeni soy ağacı bağlantılarını, kayıtları ve gazete makalelerini ortaya çıkaran ve sizi ailenizin geçmişi hakkında sürekli güncel tutan e-posta uyarıları almayı dört gözle bekleyebilirsiniz.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Düşüncenizi Paylaşın