İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

MyHeritage İndirim Kodu

DNA Kitinde %7 İndirim
MyHeritage DNA kitinde %7 indirim + özel MyHeritage indirim kodu ile 30 günlük ücretsiz deneme. DNA'nızı test ederek soyunuzu ve etnik kökeninizi bulun.
MyHeritage İndirim Kodu MyHeritage DNA kitinde %7 indirim + özel MyHeritage indirim kodu ile 30 günlük ücretsiz deneme. DNA'nızı test ederek soyunuzu ve etnik kökeninizi bulun.
4.83 1 5 6
0 / 5 4.83

Puan:

Sadece Kuponigo'da!
Özel MyHeritage indirim kodu ile MyHeritage DNA kitinde %7 indirim + 30 günlük ücretsiz deneme

MyHeritage DNA'nızı test ederek soyunuzu ve etnik kökeninizi keşfedin. DNA test kitinizi bugün alın!

Öne Çıkan Kodlar:
  • 1. KOD // BUDGET7 (%7 indirim kazanın)
Özel İndirim Kodunu Aç
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Bugünlerde soybilim ve DNA testi yapmak giderek daha popüler hale geliyor. Öne çıkan platformlardan biri, DNA testinden aile ağacı oluşturmaya kadar çeşitli hizmetler sunan MyHeritage. Milyonlarca tarihi kayda erişim, diğer kullanıcılarla bağlantı kurma ve fotoğraf ve video yükleme ve paylaşma olanağı da bu hizmetlere dahildir. Bu yazıda MyHeritage dünyasını, özelliklerini ve özel MyHeritage indirim kodu (MyHeritage Discount Code) ile en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi inceleyeceğiz.

MyHeritage DNA Testi nedir?

MyHeritage, DNA testi hizmetleriyle geniş çapta tanınmaktadır. Sadece bir DNA örneği vermek, soyunuz ve etnik kökenleriniz hakkında zengin bilgilerin kilidini açabilir. MyHeritage DNA test kitinin kullanımı kolaydır ve doğru sonuçlar verir, bu da onu miraslarını merak edenler için en iyi seçenek haline getirir.

MyHeritage ile en yüksek DNA testi standartlarını piyasadaki en düşük fiyata elde edebilirsiniz. DNA test kiti, kullanıcı dostu olmasının yanı sıra doğru sonuçlar sunarak soylarını ve etnik kökenlerini keşfetmek isteyen herkes için ideal bir seçimdir.

MyHeritage, DNA’nızı analiz ederek benzersiz mirasınız hakkında ayrıntılı bilgiler sağlayabilir. Buna köken aldığınız belirli etnik gruplar ve coğrafi bölgeler de dahildir. Bu bilgiler köklerinizi anlamanıza ve atalarınızın geçmişiyle bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir.

MyHeritage DNA testinin en heyecan verici özelliklerinden biri, varlığından bile haberdar olmadığınız yeni akrabalar keşfetme potansiyelidir. MyHeritage, DNA’nızı veritabanındaki milyonlarca diğer kullanıcıyla karşılaştırarak genetik eşleşmeleri belirleyebilir ve uzun süredir kayıp olan aile üyeleriyle bağlantı kurmanıza yardımcı olabilir. Bu, aile ağacınızı genişletmek ve soyunuzun gizli dallarını ortaya çıkarmak için inanılmaz bir fırsattır.

21 yılı aşkın deneyimiyle MyHeritage.com milyonlarca insanı başarılı bir şekilde birbirine bağlayarak yeni aile üyeleri bulmalarına ve etnik kökenlerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olmuştur. Etkileyici 19,9 milyar tarihsel kayıt ve 7,9 milyon DNA veritabanına sahip olan MyHeritage, desteklenen 42 dilde geniş bir bilgi hazinesi sunarak soybilim araştırmaları için gerçek anlamda küresel bir platform haline geliyor.

MyHeritage DNA Kiti testi nasıl çalışır?

MyHeritage DNA Kiti ile DNA testi, yanaktan sürüntü gerektiren ve kan veya tükürük örneklerini ortadan kaldıran basit bir işlemdir. Örneği almak sadece 2 dakika sürer ve bu örnek ekteki zarf içinde laboratuvara postalanabilir. Dört hafta içinde sonuçlarınıza çevrimiçi olarak kolayca erişebilir, soyunuz ve etnik kökenleriniz hakkında değerli bilgiler edinebilirsiniz.

DNA örneğiniz MyHeritage DNA laboratuvarına ulaştığında, deneyimli teknisyenler bu örneği işlemek için en son teknolojiyi kullanır. DNA’nızı çıkarır, çoğaltır ve biyolojik bilgileri dijital ham verilere dönüştürürler. Bu veriler daha sonra analiz edilir ve veri tabanındaki milyonlarca diğer örnekle karşılaştırılır. Bu da soyunuz ve etnik kökenleriniz hakkında doğru ve ayrıntılı bilgiler sağlar.

Gelişmiş algoritmalar kullanan MyHeritage, Etnik Köken Tahmininizi hesaplamak için dijital DNA verilerinizi geniş bir örnek veritabanıyla karşılaştırır. Bu, DNA’nızın hangi bölgelerden geldiğini ortaya çıkarır. Ayrıca bu karşılaştırma, DNA’nız ile veritabanındaki diğer kullanıcıların DNA’ları arasındaki eşleşmeleri bularak yakın ve uzak potansiyel akrabaları belirlememizi sağlar.

Hassas verilerin korunmasının önemini anlıyorlar. Bu nedenle MyHeritage, DNA verilerinizi ve kişisel bilgilerinizi güvence altına almak için birden fazla şifreleme katmanı uygulamıştır. Güvenliğinize öncelik verirler ve test ve analiz boyunca veri gizliliğini ve mahremiyetini korurlar.

Ailenizin hikayesini keşfedin ve fotoğraflarınızı canlandırın.

MyHeritage, DNA testinin yanı sıra aile ağaçları oluşturmak ve keşfetmek için kapsamlı bir platform sunuyor. Kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş araçları ile soyunuzu kolayca takip edebilir ve bilinmeyen akrabalarınızı keşfedebilirsiniz. MyHeritage Family Tree Builder, aile ağacınızı oluşturmayı ve yönetmeyi basitleştiren güçlü bir araçtır.

14 günlük MyHeritage ÜCRETSİZ deneme sürümüyle MyHeritage’a giriş yapabilir ve kapsamlı tarihi kayıt koleksiyonuna erişebilir, soy ağacınızı büyütebilir ve yeni akrabalarla bağlantı kurabilirsiniz. Aile hikayenizi keşfedin ve atalarınızla ilgili büyüleyici ayrıntıları hızlı ve kolay bir şekilde ortaya çıkarın.

MyHeritage’ın Deep Nostalgia™ özelliği ile eski aile fotoğraflarınıza hayat verebilirsiniz. Bu son MyHeritage fotoğraf canlandırma teknolojisi, resimlerinizi canlandırmak için yapay zeka kullanarak geçmişe bir bakış atmanızı ve atalarınızı yeni bir şekilde görmenizi sağlar. Deep Nostalgia™ ile aile geçmişlerine hayat veren milyonlarca kullanıcıya siz de katılın.

MyHeritage aile ağacı oluşturmanıza, ailenizin geçmişini belgelemek için kolayca isim, tarih, fotoğraf ve hikaye eklemenize olanak tanır. Bu interaktif platform, soy ağacınızı akrabalarınızla paylaşmanızı, işbirliğini teşvik etmenizi ve mirasınızı gelecek nesiller için korumanızı sağlayacaktır.

Uluslararası veritabanındaki milyarlarca kayda erişim sağlayan MyHeritage, belirli isimleri arayarak aile geçmişinizi daha derinlemesine araştırmanıza olanak tanır. Özel içerikleri ve doğru sonuçları, atalarınız hakkında daha önce hiç hayal etmediğiniz ayrıntıları ortaya çıkarmanızı sağlar.

MyHeritage’ın gelişmiş algoritmaları, Akıllı Eşleşmeler ve Kayıt Eşleşmeleri için kapsamlı veritabanlarını otomatik olarak arayacak ve size kolay ve otomatik keşifler sağlayacaktır. Atalarınızla ilgili yeni soy ağacı bağlantılarını, kayıtları ve gazete makalelerini ortaya çıkaran ve sizi ailenizin geçmişi hakkında sürekli güncel tutan e-posta uyarıları almayı dört gözle bekleyebilirsiniz.

MyHeritage İndirim Kodu ile Ayrıcalıklı Avantajlar

Soyağacı yolculuğunuza çıkmaya hevesli misiniz? Başka yere bakmanıza gerek yok! MyHeritage indirim kodu kullanarak çeşitli MyHeritage hizmetlerinde özel avantajlardan ve tasarruflardan yararlanabilirsiniz. İster DNA test kitinde indirim ister ek özelliklere erişmek için MyHeritage aboneliği olsun, MyHeritage indirim kodu gelişmiş bir MyHeritage deneyiminin kapılarını açar.

Kuponigo, en son MyHeritage indirim kodunu içeren güvenilir bir web sitesidir. Bu kodlardan yararlanın ve MyHeritage’ın hizmetlerinin tadını çıkarın. Ailenizin geçmişini keşfetmeye hazır olun!

MyHeritage İndirim kodunu kullanmak için ödeme sırasında “Promosyon Kodu” kutusuna MyHeritage kupon kodunu girin. Kod siparişinize uygulanacak ve indirim uygulanacaktır.

5,8 milyar profile ve 47 milyon aile ağacına erişim sağlayan MyHeritage topluluğuna katılmak, aile geçmişinizi keşfetmek için bir olasılıklar dünyasının kapılarını açar. Diğer üyelerle işbirliği yapın, uzun süredir kayıp olan akrabalarınızla yeniden bir araya gelin ve atalarınız hakkında daha önce hiç bilmediğiniz büyüleyici ayrıntıları ortaya çıkarın. Soyağacı yolculuğunuza bugün başlayın ve MyHeritage’ın gücünü keşfeden milyonlarca ailenin bir parçası olun.

MyHeritage Müşteri Hizmetleri ve Destek

MyHeritage UK olağanüstü müşteri hizmetleri sunmaktan gurur duyar. Uzmanlardan oluşan ekipleri, karşılaşabileceğiniz her türlü soru veya sorunda size yardımcı olmaya hazırdır. İster DNA testinizi ayarlamakla ilgili sorularınız olsun, ister platformda gezinirken rehberliğe ihtiyacınız olsun, MyHeritage müşteri hizmetleri sorunsuz ve keyifli bir deneyim sağlar.

Ayrıca, sık sorulan sorulara ayrıntılı yanıtlar sağlayan kapsamlı bir Yardım Merkezi de sunuyorlar. Ayrıca gerçek zamanlı yardım almak için çevrimiçi mesajlaşma hizmeti de sunuyorlar. MyHeritage ayrıca anında yardım için canlı sohbet desteği de sunuyor.

MyHeritage’ın ödüllü ürünleri ile aile geçmişinizi her yerde, her zaman ve her cihazda araştırabilirsiniz. Özel ve güvenli platformları, ilerlemenizi aralarında senkronize etmenize olanak tanıyarak, nerede olursanız olun geçmişinize sorunsuz ve büyüleyici bir yolculuk yapmanızı sağlar.

Son Düşünceler

Atalarınız ve mirasınız hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, MyHeritage size yardımcı olabilecek bir platformdur. DNA testi hizmetleri, aile ağacı oluşturucu ve mükemmel müşteri desteği sunuyorlar.

MyHeritage’ın DNA testi doğru ve uygun fiyatlıdır ve uzun süredir kayıp olan aile üyelerini bulmanıza ve soy ağacınızı genişletmenize yardımcı olabilir. Kullanıcı dostu platformları, çevrimiçi bir soy ağacı oluşturmanıza, belirli isimler için veritabanlarında arama yapmanıza ve atalarınızla ilgili yeni soy ağacı bağlantılarını, kayıtları ve gazete makalelerini ortaya çıkaran e-posta uyarıları almanıza olanak tanır.

MyHeritage’ın Deep NostalgiaTM özelliği, eski aile fotoğraflarınızı canlandırmak için yapay zeka kullanır ve size geçmişe bir bakış sunar. MyHeritage UK, sık sorulan soruları yanıtlayan kapsamlı bir Yardım Merkezi ve anında yardım için canlı sohbet desteği de dahil olmak üzere olağanüstü müşteri hizmetleri sunmaktadır.

MyHeritage’ı kullanmakla ilgileniyorsanız, hizmetlerinden tasarruf etmek için MyHeritage indirim kodunu kullanabilirsiniz. Anlaşılması kolay sade bir dil kullanan ve bilgileri açık ve öz bir şekilde düzenleyen MyHeritage, aile geçmişinizi keşfetmenizi ve atalarınız hakkında yeni bilgiler keşfetmenizi kolaylaştırır.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Sağlık & Supplement İndirimleri

Sıkı bir bütçenin sizi sağlık hedeflerinize ulaşmaktan alıkoymasına izin vermeyin. Paradan tasarruf etmenize yardımcı olacak indirim kodlarıyla en iyi sağlık ve supplement indirimleri listemize göz atın.