İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Mudo İndirim Kodu

400 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Kadın ve erkek giyimde şıklığı, ev - bahçe ürünlerinde kaliteyi yakalayacağınız ürünler ve tamamlayıcı aksesuarlarda Mudo indirim kodu ile tasarruf edin.
0 / 5 0

Puan:

Mudo'da tüm giyim ve aksesuar alışverişlerinizde 400 TL ve üzeri ücretsiz kargo!

Kadın ve erkek giyimde şıklığı, ev - bahçe ürünlerinde kaliteyi yakalayacağınız ürünler ve tamamlayıcı aksesuarlar Mudo ile tek tık uzağınızda.

İndirim Kodunu Aç
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Mudo Hakkında

Mudo, 1964 yılında İstanbul, Beyolu Fitaş Pasajı üzerinde 12 metrekarelik bir dükkanda, o günlerin uluslararası moda trendlerini takip ederek kuruldu. Marka, bu trendleri takip ederek bu yıllar boyunca uluslararası trendleri yansıtan ürünleri müşterileriyle buluşturmayı başarmıştır. En güncel Mudo indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Türk hazır giyim, mobilya ve dekorasyon sektörlerinde kalite ve farklılık doğrultusunda daima ilerlemiştir. Cesur girişimleriyle Mudo Collection, Mudo FTS64, Mudo Accessoires ve Mudo Concept markalarını yaratarak birçok hazır giyim ve ev dekorasyon markasının doğuşuna öncülük etmiştir.

Mudo, kurulduğu 1967 yılından bu yana, Türkiye’deki ilk baskılı tişörtleri satarak Türkiye’deki gençlerin moda anlayışının gelişmesine yardımcı olmada çok önemli bir rol oynamıştır. Kaliteye önem veren ve kıyafetlerine özen gösteren 25 yaş üstü kadın ve erkekler için Mudo Collection markasını yarattı.

18-24 yaş arası gençlere hitap eden Mudo FTS64 markası 2005 yılında tanıtılmış ve o zamandan beri gençlerin üniforması olarak kabul edilmektedir. Mudo Accessoires, 2005 yılında hazır giyim serisinin bir tamamlayıcısı olarak kuruldu.

Mudo, Türkiye’de 29 ilde 129 mağazasının yanı sıra KKTC, Azerbaycan, Özbekistan ve Bulgaristan’da 5 yurt dışı lokasyonuyla giyimden aksesuara, hediyelikten binlerce ürünle Türkiye’nin önde gelen perakende firmaları arasında yer almaya devam ediyor.

Müşterilerine ulaşılabilir ürünler sunma misyonunun bir parçası olarak, sezona damgasını vuran ürünlerini, ister modern, ister rahat, her zaman kaliteli, ister farklı olsun, müşterilerine sunmaktan gurur duyuyor. Mudo, her koleksiyonunda sezona damgasını vuran ürünleri müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni Moda & Giyim Kampanyaları

Moda ve giyim alışverişlerinizde tasarruf etmek ister misiniz? İndirim kodlarıyla bir bütçeyle en iyi giyim kampanyalarına yönelik rehberimiz sizi kapsıyor. Bugün daha akıllıca alışverişe başlayın!