Mudo indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Mudo’da Yılbaşına Özel Seçili Ürünlerde 3 Al 2 Öde Fırsatı
Mudo’da yılbaşına özel seçili ürünlerde 3 al 2 öde fırsatı

1964 yılından bu yana Mudo, müşterilerinin farklı zevklerine hitap...Devamını Gör

1964 yılından bu yana Mudo, müşterilerinin farklı zevklerine hitap eden en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmayı taahhüt etmiştir. Vizyonu, her evde en az bir Mudo ürünü bulundurarak, müşterilerinin tercih ettiği marka ve kapsadığı coğrafyada en çok tercih edilen 3 yaşam tarzı mağazasından biri olmaktır. MUDO'nun toplam 29 şehirde 124 mağazasında yılda 30 milyondan fazla ziyaretçisi ve 1500'den fazla çalışanı bulunmaktadır.

Daha Az Göster

Mudo Hakkında

Mudo, 1964 yılında İstanbul, Beyolu Fitaş Pasajı üzerinde 12 metrekarelik bir dükkanda, o günlerin uluslararası moda trendlerini takip ederek kuruldu. Marka, bu trendleri takip ederek bu yıllar boyunca uluslararası trendleri yansıtan ürünleri müşterileriyle buluşturmayı başarmıştır. En güncel Mudo indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Türk hazır giyim, mobilya ve dekorasyon sektörlerinde kalite ve farklılık doğrultusunda daima ilerlemiştir. Cesur girişimleriyle Mudo Collection, Mudo FTS64, Mudo Accessoires ve Mudo Concept markalarını yaratarak birçok hazır giyim ve ev dekorasyon markasının doğuşuna öncülük etmiştir.

Mudo, kurulduğu 1967 yılından bu yana, Türkiye’deki ilk baskılı tişörtleri satarak Türkiye’deki gençlerin moda anlayışının gelişmesine yardımcı olmada çok önemli bir rol oynamıştır. Kaliteye önem veren ve kıyafetlerine özen gösteren 25 yaş üstü kadın ve erkekler için Mudo Collection markasını yarattı.

18-24 yaş arası gençlere hitap eden Mudo FTS64 markası 2005 yılında tanıtılmış ve o zamandan beri gençlerin üniforması olarak kabul edilmektedir. Mudo Accessoires, 2005 yılında hazır giyim serisinin bir tamamlayıcısı olarak kuruldu.

Mudo, Türkiye’de 29 ilde 129 mağazasının yanı sıra KKTC, Azerbaycan, Özbekistan ve Bulgaristan’da 5 yurt dışı lokasyonuyla giyimden aksesuara, hediyelikten binlerce ürünle Türkiye’nin önde gelen perakende firmaları arasında yer almaya devam ediyor.

Müşterilerine ulaşılabilir ürünler sunma misyonunun bir parçası olarak, sezona damgasını vuran ürünlerini, ister modern, ister rahat, her zaman kaliteli, ister farklı olsun, müşterilerine sunmaktan gurur duyuyor. Mudo, her koleksiyonunda sezona damgasını vuran ürünleri müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın