Abone Olun & Tasarruf Edin

Mozilla VPN Promosyon Kodu,mozilla vpn,vpn mozilla,mozilla vpn eklenti,mozilla vpn addon,mozilla browser vpn,mozilla vpn açma,mozilla için vpn,mozilla vpn addons,mozilla vpn browser,mozilla vpn nasıl kullanılır
12 aylık planda %50 indirim

Mozilla VPN Promosyon Kodu

Mozilla VPN promosyon kodunu kullanarak 12 aylık planda %50 indirim kazanın. 30'dan fazla ülkedeki sunucularla her yerden bağlanın.


Kupon Kodu

Mozilla VPN promosyon kodu ile 12 aylık plan için %50 indirim

Mozilla VPN size tüm uygulamalar için tam cihaz koruması sağlar. 30'dan fazla ülkedeki sunucularla her yerden bağlanın. Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

Mozilla VPN nedir?

Ünlü Firefox tarayıcısının yapımcıları tarafından geliştirilen Mozilla VPN, çevrimiçi etkinliklerinizi korumak için tasarlanmış üst düzey bir sanal özel ağ hizmetidir. Mozilla VPN, internet bağlantınızı şifreleyerek verilerinizin gizli ve güvenli kalmasını sağlar, sizi meraklı gözlerden ve potansiyel bilgisayar korsanlarından korur.

Çevrimiçi etkinliklerinizi korumanın yanı sıra Mozilla VPN, tüm uygulamalar için tam cihaz koruması sunarak hassas bilgilerinizin tüm platformlarda güvende olmasını sağlar. 33’ten fazla ülkedeki kapsamlı sunucu ağı ile dünyanın her yerinden, her yerden bağlanabilirsiniz. Bu, gerçekten küresel ve güvenli bir tarama deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Sanal özel ağ (VPN), cihazınız ile internet arasında güvenli bir tünel görevi görerek verilerinizi şifreler ve IP adresinizi gizler. Bu, çevrimiçi gizliliğinizi korur ve sansürü aşmanıza ve coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmenize yardımcı olur. Mozilla VPN ile, nerede olursanız olun daha güvenli ve daha özel bir çevrimiçi deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir Mozilla VPN aboneliği ile 5 cihaza kadar güvenlik sağlayabilir ve tüm çevrimiçi aktivitelerinizin korunmasını sağlayabilirsiniz. Dünyanın her yerinden güvenli bir şekilde gezinmenize olanak tanıyan 30’dan fazla ülkedeki 500 sunucudan oluşan geniş bir ağa erişebileceksiniz. Ayrıca, ilk kez gelen müşteriler için 30 günlük para iade garantisi ile Mozilla VPN Ücretsiz Deneme ile Mozilla için VPN’i risksiz deneyebilir ve avantajlarını ilk elden deneyimleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun seçeneği bulmak için yıllık ve aylık planlar arasından seçim yapın.

Mozilla VPN Özelliklerinin Gücünü Keşfedin

Mozilla VPN birçok etkileyici özellik sunar. Bağlandığınız andan itibaren IP adresiniz maskelenir, böylece çevrimiçi ayak izinizin takip edilmesi neredeyse imkansız hale gelir. Ek olarak, hizmet Windows, macOS, Android ve iOS dahil olmak üzere birden fazla platformu destekleyerek işletim sisteminden bağımsız olarak cihazlarınızı korumanıza olanak tanır.

Bant genişliği kısıtlaması veya daraltması olmadan, oyun oynarken bile yüksek ağ hızlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Mozilla VPN, en performanslı VPN protokollerinden biri olan Wireguard™’ı kullanarak sorunsuz ve kesintisiz bir tarama deneyimi sağlar. Windows, macOS, Android, iOS ve Linux dahil olmak üzere desteklenen işletim sistemlerinde 5 cihaza kadar bağlanın ve sınırsız ve güvenli gezinme için 30’dan fazla ülkede 500’den fazla sunucunun rahatlığının keyfini çıkarın.

Çevrimiçi etkinliklerinizi güvence altına almanın ve reklamcıların sizi hedef almasını engellemenin yanı sıra, Mozilla VPN ayrıca daha güçlü kötü amaçlı yazılım koruması sağlar. Bu, bilinen güvenli olmayan kaynaklardan kötü amaçlı yazılım indirmenizi önleyerek yapılır. Tam cihaz koruması sayesinde, hassas bilgilerinizin güvende olduğunu ve çevrimiçi gizliliğinizin korunduğunu bilerek internette gönül rahatlığıyla gezinebilirsiniz.

Mozilla VPN eklentisini Multi-Account Containers Firefox eklentisi ile birleştirmek, her Firefox sekmesi için farklı VPN konumları ayarlamanıza olanak tanır. Bu size daha kişiselleştirilmiş ve esnek bir tarama deneyimi sunar. Her sekmenin sunucuya bağlanmasını sağlayarak en hızlı ve en güvenilir internet bağlantısını sunar. Bu güçlü özellik ile gezinmenizi nasıl optimize edeceğinizi öğrenin.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin