Moov indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 4.2

Puan:


Moov’da Ilk Kiralamalarda Geçerli 100 Tl Indirim Kodu
KUPON KODU
Moov’da ilk kiralamalarda geçerli 100 TL indirim kodu

Garente Moov nedir? GetirAraç Hakkında

Türkiye’nin lider araç kiralama şirketlerinden biri olan Garenta‘nın mobil uygulaması MOOV; kullanıcılarına dakikalık, saatlik, günlük ve haftalık bazda esnek tarifeleriyle tamamen dijital bir araç kiralama deneyimi sunuyor. En güncel Moov indirim kodu, Moov kupon kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

İstanbul, Ankara ve İzmir’de dijital abonelik sürecinden kolayca araç kiralayabilir ve uygulamadan çıkmadan üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Araçları işiniz bittiğinde, istediğiniz yere bırakabilirsiniz, hatta bu üç şehrin arasında bile! Getir tarafından satın alınan uygulamayı Getir Araç adıyla da duyabilirsiniz.

Kiralama sürenizi önceden bildirmenize gerek yoktur. Dilediğiniz gibi kiralayın, istediğiniz gibi sürün ve yaptığınız kadar ödeyin. MOOV uygulaması, uygulama üzerinden kapıları kilitlemenize ve aracı hizmet alanımız içinde istediğiniz yere park etmenize olanak tanır.

MOOV’u hizmet alanı içinde sonlandırmanız koşuluyla, dilerseniz hizmet bölgesi dışında da sigortalı kiralama yapmanıza izin verilir. Anahtarı torpido gözüne bırakıp uygun bir yere park ederek aracı temiz bırakmanız gerekir.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.