Abone Olun & Tasarruf Edin

monotype fonts cover
Ücretsiz Deneme Fırsatı

Monotype Fonts İndirim Kodu

Monotype indirim kodumuzla proje tasarlamak artık daha uygun fiyatlı! Bütçeniz dahilinde mükemmel projenizi oluşturmak için yazı tipleri, yazı tipleri ve daha fazlasında indirimler için bunu kullanın.


Fırsat

Binlerce Harika Yazı Tipine Erişmek İster misiniz? Monotype Fonts Abonelik Planlarına Bugün Göz Atın!

Monotype Fonts abonelik planlarına göz atın (Bireysel, Ekipler, Kurumsal) veya kendi planınızı özelleştirin. Devamını Gör... Daha az göster...

Monotype Fonts Nedir?

Monotype Fonts, dünyanın en büyük yazı tipi kütüphanesine erişim sağlayan bir yazı tipi abonelik hizmetidir. Kullanıcıların prototipleme için çok çeşitli yazı tiplerine göz atmasına ve denemesine olanak tanır ve tasarım projelerine sorunsuz entegrasyon için yönetim ve lisanslama seçenekleri sunar.

150.000’den fazla yazı tipine sahip olan Monotype Fonts, tüm marka ihtiyaçlarınız için çok çeşitli yazı tipleri sunar. İster dijital platformlar, ister basılı materyaller veya başka herhangi bir tasarım projesi için olsun, markanızın görsel kimliğini geliştirmek için mükemmel yazı tipini kolayca bulabilirsiniz. Ve yıllık sadece 199 $ ‘dan başlayan fiyatlarla, yüksek kaliteli yazı tiplerine erişmek için uygun fiyatlı bir çözümdür.

Monotype Fonts, farklı işletmelerin ve bireylerin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış çeşitli planlar sunar. İster yaratıcı bir ajans, ister bireysel veya küçük bir ekip ya da büyük bir marka olun, Monotype Fonts gereksinimlerinizi karşılayan fiyatlandırma seçeneklerine sahiptir. Esnek planlar sunarak Monotype Fonts, herkesin tasarım projelerini geliştirmek için kapsamlı yazı tipi kitaplığına erişebilmesini ve bunları kullanabilmesini sağlar.

Monotype Fonts ile, yaratıcı vizyonunuzun sınırlarını zorlamanıza olanak tanıyan geniş bir yazı tipi koleksiyonunu keşfedebilir ve deneyebilirsiniz. Zarif ve sofistike olanlardan cesur ve eğlenceli olanlara kadar Monotype Fonts, en çılgın tipografik fikirlerinizi hayata geçirmek için ihtiyaç duyduğunuz çeşitliliği ve çok yönlülüğü sunar. Monotype Fonts ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanın ve kalıcı bir etki bırakmanın zamanı geldi.

Elbette, Monotype Fonts kütüphanesindeki her yazı tipinde olağanüstü kalite ve işçilik bekleyebilirsiniz. Her yazı tipi titizlikle tasarlanır ve projeleriniz için en iyi tipografiye erişmenizi sağlar. Monotype Fonts ile, dolgu olmadan harika bir tipografi elde edeceğinize güvenebilirsiniz.

Monotype Fonts ile geniş bir font kütüphanesine erişebilir ve Monotype Studio’nun uzmanlığından ve desteğinden faydalanabilirsiniz. Tipografik ve marka kararları konusunda değerli rehberlik sağlayabilirler ve girdileri düzenli olarak kullanacağınız birçok araç ve özelliğe entegre edilmiştir. Ayrıca, Monotype Success ekibi size yardımcı olmak ve sorularınızı yanıtlamak için hazırdır.

Bu faydalı oldu mu?

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!

Abone Olun & Tasarruf Edin