Menu

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni'mize kaydolun.

Mono Davet Kodu

Bildirim geldikçe para kazandıran Mono mobil uygulamasına üye olurken kazandıran Mono davet kodu. Sevdiğin markaları takip et! Aldığın her bildirimde ve yaptığın her alışverişte kazan!
0 / 5 Puan: 5

Puan:

Bildirim aldıkça para kazanabildiğiniz Mono App uygulamasında üye olurken 10.000 MonoPuan kazandıran Mono Davet Kodu

Sevdiğin markaları takip et! Aldığın her bildirimde ve yaptığın her alışverişte kazan!

İndirimden faydalanmak için bu davet kodunu kullanın: 001Z4
Fırsatı Yakala
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

En Yeni Finans & Banka Kampanyaları

En iyi finans ve banka kampanyaları listemizle paranızdan en iyi şekilde yararlanın. Ayrıca, finansal ihtiyaçlarınız için daha da fazla tasarruf etmek için indirim kodlarımızı kullanın.

Mono app nedir?

Mono App uygulaması, markaların müşterileriyle SMS mesajları yerine push bildirimleri göndererek iletişim kurmasını sağlar ve uygulama, mesajlarını uygulamalara gönderdiğinde size ödeme yapar. Bildirim geldikçe para kazandıran Mono App mobil uygulamasında ilk üyelikte geçerli ekstra puan kazanmak için üye olurken Mono davet kodu girebilirsiniz.

Mono ne işe yarar?

Mono ile izin verdiğiniz markalardan gelen tüm bildirimleri tek bir ekranda görebilirsiniz. Kumbaram bölümünde gelen bildirimlerden kazandığınız tüm MonoPuan’ları görebilir ve istediğiniz yöntemle harcayabilirsiniz. İzinlerim kısmında istediğiniz zaman istediğiniz markaya izin verebilir, istediğiniz markadan izni kaldırabilirsiniz. Hesabım bölümünde ise bilgilerinizi güncelleyebilir, daha çok MonoPuan kazanmak için arkadaşınızı davet edebilirsiniz.

Mono ile nasıl para kazanılır?

Abone Olun & Tasarruf Edin

Çok fazla ödemenizi istemiyoruz, çünkü sebebi var! Her bütçeye uygun en iyi kampanyalar, kuponlar ve indirim kodları, üstelik ücretsiz! Yüzlerce markanın en son fırsatlarını almak için Kuponigo Tasarruf Rehberi E-posta Bülteni‘mize kaydolun.

Mono mobil uygulaması ile izin verdiğiniz markaların tanıtım mesajlarını akıllı telefonunuza bildirim olarak alarak puan kazanabilir; kazandığınız puanları alışveriş çeklerine ya da nakit paraya dönüştürebilirsiniz.

Kuponigo
Kuponigo

Kuponigo, sizlere yüzlerce marka ve platformda tasarruf etmenizi sağlayan en iyi teklifleri, fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını sunuyor.

Articles: 220

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir