Mono davet kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Bildirim Geldikçe Para Kazandıran Mono Mobil Uygulamasına Üye Olurken Kazandıran Arkadaş Davet Kodu
DAVET KODU
Bildirim geldikçe para kazandıran Mono mobil uygulamasına üye olurken kazandıran arkadaş davet kodu

Mono app nedir?

Mono App uygulaması, markaların müşterileriyle SMS mesajları yerine push bildirimleri göndererek iletişim kurmasını sağlar ve uygulama, mesajlarını uygulamalara gönderdiğinde size ödeme yapar. Bildirim geldikçe para kazandıran Mono App mobil uygulamasında ilk üyelikte geçerli ekstra puan kazanmak için üye olurken Mono davet kodu girebilirsiniz.

Mono ne işe yarar?

Mono ile izin verdiğiniz markalardan gelen tüm bildirimleri tek bir ekranda görebilirsiniz. Kumbaram bölümünde gelen bildirimlerden kazandığınız tüm MonoPuan’ları görebilir ve istediğiniz yöntemle harcayabilirsiniz. İzinlerim kısmında istediğiniz zaman istediğiniz markaya izin verebilir, istediğiniz markadan izni kaldırabilirsiniz. Hesabım bölümünde ise bilgilerinizi güncelleyebilir, daha çok MonoPuan kazanmak için arkadaşınızı davet edebilirsiniz.

Mono ile nasıl para kazanılır?

Mono mobil uygulaması ile izin verdiğiniz markaların tanıtım mesajlarını akıllı telefonunuza bildirim olarak alarak puan kazanabilir; kazandığınız puanları alışveriş çeklerine ya da nakit paraya dönüştürebilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.