Abone Olun & Tasarruf Edin

mono app cover
Üye olurken 10.000 MonoPuan kazanın

Mono Davet Kodu

Bildirim geldikçe para kazandıran Mono mobil uygulamasına üye olurken kazandıran Mono davet kodu. Sevdiğin markaları takip et! Aldığın her bildirimde ve yaptığın her alışverişte kazan!


Kupon Kodu

Bildirim aldıkça para kazanabildiğiniz Mono App uygulamasında üye olurken 10.000 MonoPuan kazandıran Mono Davet Kodu

Uygulamaya bu davet kodunu girerek üye olabilir ve hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. Mono App ile sevdiğin markaları takip et! Aldığın her bildirimde ve yaptığın her alışverişte kazan!

Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

Mono app nedir?

Mono App uygulaması, markaların müşterileriyle SMS mesajları yerine push bildirimleri göndererek iletişim kurmasını sağlar ve uygulama, mesajlarını uygulamalara gönderdiğinde size ödeme yapar. Bildirim geldikçe para kazandıran Mono App mobil uygulamasında ilk üyelikte geçerli ekstra puan kazanmak için üye olurken Mono davet kodu girebilirsiniz.

Mono App seçtiğiniz markalardan bildirimler alarak, dilediğiniz şekilde kolayca harcayabileceğiniz MonoPuanlar kazanabilirsiniz! İzin verdiğiniz markalardan aldığınız bildirimleri dilediğiniz zaman uygulamanın ana sayfasındaki “Okuyarak Puan Kazan” sekmesinden görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik, tercihlerinize göre yalnızca ilgili bildirimleri almanızı sağlar ve bunları okuyarak MonoPuan kazanmanıza olanak tanır.

MonoPuanlar, Mono’daki ödül puanlarıdır. Markalardan gelen bildirimleri okumak, alışverişlerinizde nakit para iadesi almak veya adımlarınızı MonoPuan’a dönüştürmek gibi çeşitli şekillerde MonoPuan kazanabilirsiniz. Puanlarınızı nakde çevirmek isterseniz 1000 MonoPuan 1 TL’ye eşdeğerdir. Kazandığınız puanları alışveriş çeklerine ya da indirim kodlarına da dönüştürebilirsiniz.

Bildirimleri okuyarak MonoPuan kazanmanın yanı sıra, uygulamanın ana sayfasındaki “Haftanın Fırsatları” sekmesini de keşfedebilirsiniz. Bu bölüm, çok çeşitli değerli markaların indirimli ürün ve hizmetlerini görüntülemenize ve bunlardan yararlanmanıza olanak tanır. Cüzdanınıza fayda sağlayacak fırsatları bulmak için harika bir fırsat.

Kumbaram bölümünde gelen bildirimlerden kazandığınız tüm MonoPuan’ları görebilir ve istediğiniz yöntemle harcayabilirsiniz. İzinlerim kısmında istediğiniz zaman istediğiniz markaya izin verebilir, istediğiniz markadan izni kaldırabilirsiniz. Hesabım bölümünde ise bilgilerinizi güncelleyebilir, daha çok MonoPuan kazanmak için arkadaşınızı davet edebilirsiniz.

Abone Olun & Tasarruf Edin

1 Yorum

Düşüncenizi Paylaşın