Abone Olun & Tasarruf Edin

money pay migros cover
Üye Olurken 30₺ Hediye Para Kazanın

Money Pay Davet Kodu

MoneyPay’e 30₺ Veren Money Pay Davet Kodu ile üye ol; tek bir hesap üzerinden dünyanın her yerinde harca, 7/24 para transferlerini gerçekleştir.


Kupon Kodu

MoneyPay’de Bu Davet Kodu ile Hesap Açın, 30₺ Kazanın

Bu davet kodu ile MoneyPay'e katılarak 30₺ kazanın. Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir hesap. MoneyPay ile tek bir hesap üzerinden dünyanın her yerinde harcayın, 7/24 para transferlerini gerçekleştirin.

Devamını Gör... Daha az göster...
Fırsatı Yakala

MoneyPay nedir?

MoneyPay tüm finansal işlemlerinizi cep telefonunuzdan yapabilmenizi sağlayan Migros‘un sunduğu bir dijital finans uygulamasıdır. MoneyPay’i indirin, programa kaydolun ve ardından bir arkadaşınızdan bir davet kodu alarak hesabınızı anında açın ve avantajlarını hemen deneyimlemeye başlayın! En güncel Moneypay arkadaş davet kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

MoneyPay mobil uygulamasını kullanarak herhangi bir Migros veya Macrocenter mağazasında hesabınıza para yüklemenin yanı sıra havale/EFT ve kredi kartı ile de para yatırabilirsiniz. Arkadaşlarınızın cep telefonu numaralarını girerek MoneyPay ile onlara 7/24 ücretsiz para gönderebilirsiniz.

MoneyPay hesabınızdaki parayı kendi banka hesabınıza göndermeniz ve herhangi bir bankanın işlettiği tüm ATM makinelerinden para çekmeniz de mümkündür. MoneyPay, altın ve gümüş alıp satmanıza ve hemen biriktirmeye başlamanıza olanak tanır.

MoneyPay’i tüm Migros ve Macrocenter mağazalarında ve Migros Sanal Market’te de kullanabilirsiniz! Ayrıca tüm Migros ve Macrocenter’lar ödeme yöntemi olarak MoneyPay’i sunmaktadır.

Migros Sanal Market ve Migros Hemen’de MoneyPay cüzdanınız ile ışık hızında alışveriş yapabileceksiniz. Ayrıca özel Hazır Limitinizi kullanarak alışverişlerinizi anında yapabilir, ödemenizi 30 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden erteleyebilirsiniz!

MoneyPay ile Migros ve Macrocenter yazar kasalarında okutabileceğiniz QR kod, cep telefonu numaranızı açıklamanıza, para kartı taşımanıza gerek kalmadan Migros Money avantajlarından anında yararlanmanızı sağlar. Tüm Migros ve Macrocenter mağazalarından satın alabileceğiniz MoneyPay ön ödemeli kartınız ile yurt içi ve yurt dışı tüm iş yerlerinde temassız ve güvenli ödeme yapabilirsiniz.

Migros Money üyesi olanlar, Para kartlarını Kartlarım sekmesinden bulabilir ve indirimleri, harcadıkları para miktarı ve üyelerse kazandıkları para miktarı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirler.

MoneyPay mobil uygulaması ile tüm popüler oyun ve platformlara elektrik gelir gelmez dijital kod satın alabilir, MoneyPay ile doğalgaz, su ve telekomünikasyon faturalarınızı ışık hızında ödeyebilirsiniz.

Abone Olun & Tasarruf Edin

Düşüncenizi Paylaşın