Mondly indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Mondly Dil Öğrenme Uygulamasında 1 Yıllık Mondly Premium Üyeliğinde 20% Indirim
KOD GEREKTİRMEZ
Mondly dil öğrenme uygulamasında 1 Yıllık Mondly Premium Üyeliğinde 20% indirim

// ÖNERİLEN İÇERİK: En İyi Yabancı Dil Öğrenme Uygulamaları: Ücretli – Ücretsiz Alternatifler

Mondly nedir?

Mondly, dil öğrenme sürecini olabildiğince sorunsuz ve stressiz hale getirmek için tasarlanmış bir dil öğrenme uygulamasıdır. En son Mondly indirim koduMondly kupon kodu ve en son para kazandıran fırsatları burada bulabilirsiniz!

Uygulama, 25 farklı dil için 1000’den fazla kelime ve kelime öbeği içeren bir kitaplığın yanı sıra kullanıcıların kelimelerin nasıl telaffuz edildiğini görmelerini sağlayan etkileşimli bir transkript özelliği içerir. Önce hangi dilleri öğreneceğinizi seçebilir veya ilerledikçe yeni diller ekleyebilirsiniz.

Ayrıca Mondly, kullanıcıların ilerlemelerini takip etmelerini ve kelime kullanımlarını takip etmelerini kolaylaştıran çeşitli özellikler sunar. Son olarak, uygulama, çeşitli kelimelerin nasıl doğru telaffuz edileceğine dair ayrıntılı talimatlar sağlayan bir telaffuz kılavuzu ve sözlük içerir.

Becerilerinizi uygulayabilmeniz için uygulamada yer alan alıştırmalar da vardır. Mondly ekibi, dil becerilerinizi daha da geliştirebilmeniz için egzersizleriniz hakkında geri bildirim sağlayacaktır. Sesli ve görüntülü 1.000’den fazla dersin yanı sıra etkileşimli alıştırmalar ve bilgi kartları da içerir. 

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.