MNG Kargo indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Haydaa! Görünüşe göre şu anda bu marka için aktif bir fırsat yok. Bizim de yüreğimiz yanıyor ama bu durumda başka ne yapacağımızı bilmiyoruz. Biz bu markayla pazarlık yapmaya devam ederken siz de benzer bir marka bulmak için Kuponigo kategorilerine gözatabilirsiniz.


Eğer bu markanın temsilcisiyseniz; işbirlikleri için lütfen bize ulaşın.

MNG Kargo Hakkında

MNG Kargo, Türkiye’nin en büyük kargo şirketlerinden biridir ve aylık ortalama 2 milyon gönderiyi başarıyla teslim etmektedir. 1996 yılında kurulan şirket, bugün Türkiye genelinde yaklaşık 300 noktada hizmet vermektedir. MNG Kargo, güvenilirliği ve kalitesiyle müşterilerinin gözdesidir. En güncel MNG Kargo indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

MNG Kargo, her türlü gönderiyi karaya, havaya ve demiryoluyla taşıyabilmektedir. Ayrıca uzman ekipleri sayesinde tehlikeli maddelerin taşınmasında da uzmanlaşmıştır. Şirket, sadece Türkiye değil; Avrupa, Asya ve Amerika’da da 220 farklı ülkede faaliyet göstermektedir.

Şirket, yılda ortalama 1 milyon tonluk bir hacme sahiptir ve ülke genelinde yaklaşık 3.000 personeli bulunmaktadır. MNG Kargo, güvenilirlik, hızlı teslimat ve müşteri memnuniyeti konusunda oldukça iyi bir repütasyona sahiptir.

MNG Kargo, müşterilerine güvenli ve etkin bir kargo hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerinin memnuniyetini kazanmak için kargo gönderilerinde hassasiyet gösterilmektedir. Bu nedenle, MNG Kargo’nun gönderilerini gerçekleştirdiğinizden emin olabilirsiniz.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın