Miyav kampanya kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Kedilerin Konserve, Oyuncak Ve Sürpriz Dolu Aylık Miyav Kutusu, 229 Tl’den Başlayan Fiyatlarla
KAMPANYA
Kedilerin konserve, oyuncak ve sürpriz dolu aylık Miyav kutusu, 229 TL’den başlayan fiyatlarla

Miyav nedir?

Miyav, kediler için aylık yaş mama, oyuncak, sürpriz dolu mükemmel bir kutu hazırlayan bir abonelik hizmetidir. En güncel Miyav kampanya kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Miyav; lezzetli, denenmiş ikramlar, sağlık ürünleri, aksesuarlar, oyuncaklar, konserveler ve daha fazlasını en yakın dostlarımız için özel olarak kapınıza kadar getiriyor. Ekibin aynı zamanda HavHav adında köpeklere özel bir başka abonelik sistemi daha bulunuyor.

Her biri kedi ve köpek ebeveynlerinden oluşan genç bir ekip tarafından oluşturulan kutular; minik dostları çıldırtmak, en sevdikleri ıslak mamayla baştan çıkarmak ve yaratıcı oyuncaklarla hiç bitmeyen uykularından uyandırmak için, onları çıldırtmak için tasarlanmıştır.

Miyav ile hem kendi sevgili dostunuzu mutlu edebilir hem de barınaktaki ihtiyaç sahibi canlılara yardım edebilirsiniz. Miyav’ın oluşturduğu abonelik kutusu, en değerli dostlarımız olan kedilerimiz için yılların tecrübesiyle tasarlanmış, onlar için eğlence, lezzet ve sağlıkla dolu birçok sürpriz içermektedir.

İşlerinde son derece hassas olan kedi severler, kutu içeriğinin seçiminden sorumludur. Miyav her ay için özel bir konsept sunuyor. Her ay gününüzü çok daha kolay hale getirecek lezzetli test edilmiş ikramlar, sağlık ürünleri, aksesuarlar, oyuncaklar ve konserve yiyecekler bulacaksınız.

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın