İndirimleri Keşfedin
QR Code

Abone Olun & Tasarruf Edin

Miyav Kampanya Kodu

Miyav kutusu 229 TL’den başlıyor
Miyav kampanya kodu ile kedilerin konserve, oyuncak ve sürpriz dolu aylık Miyav kutusu, her ay kapınıza kadar geliyor.
Miyav Kampanya Kodu Miyav kampanya kodu ile kedilerin konserve, oyuncak ve sürpriz dolu aylık Miyav kutusu, her ay kapınıza kadar geliyor.
4.67 1 5 3
0 / 5 4.67

Puan:

Kedilerin konserve, oyuncak ve sürpriz dolu aylık Miyav kutusu, 229 TL’den başlayan fiyatlarla

Miyavlar için yaş mama, oyuncak, sürpriz dolu mırkemmel kutu Her kutu için Haytap ve Yedikule'ye 1 kilo mama bağışı 

İndirimi Etkinleştir
Bağlantı veya kodun süresi dolmuş olabilir, yeni bir tane almak için bizimle Facebook veya Instagram üzerinden iletişime geçin. Bir satın alma işlemi yaparsanız size ek bir ücreti olmadan komisyon kazanabiliriz. Bu web sitemizi geliştirmemize yardımcı olacaktır.

Miyav nedir?

Miyav, kediler için aylık yaş mama, oyuncak, sürpriz dolu mükemmel bir kutu hazırlayan bir abonelik hizmetidir. En güncel Miyav kampanya kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Miyav; lezzetli, denenmiş ikramlar, sağlık ürünleri, aksesuarlar, oyuncaklar, konserveler ve daha fazlasını en yakın dostlarımız için özel olarak kapınıza kadar getiriyor. Ekibin aynı zamanda HavHav adında köpeklere özel bir başka abonelik sistemi daha bulunuyor.

Her biri kedi ve köpek ebeveynlerinden oluşan genç bir ekip tarafından oluşturulan kutular; minik dostları çıldırtmak, en sevdikleri ıslak mamayla baştan çıkarmak ve yaratıcı oyuncaklarla hiç bitmeyen uykularından uyandırmak için, onları çıldırtmak için tasarlanmıştır.

Miyav ile hem kendi sevgili dostunuzu mutlu edebilir hem de barınaktaki ihtiyaç sahibi canlılara yardım edebilirsiniz. Miyav’ın oluşturduğu abonelik kutusu, en değerli dostlarımız olan kedilerimiz için yılların tecrübesiyle tasarlanmış, onlar için eğlence, lezzet ve sağlıkla dolu birçok sürpriz içermektedir.

İşlerinde son derece hassas olan kedi severler, kutu içeriğinin seçiminden sorumludur. Miyav her ay için özel bir konsept sunuyor. Her ay gününüzü çok daha kolay hale getirecek lezzetli test edilmiş ikramlar, sağlık ürünleri, aksesuarlar, oyuncaklar ve konserve yiyecekler bulacaksınız.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir