En Popüler İndirim Kodları Markalar Tasarruf Rehberi

Minycenter

Minycenter indirim kodu fırsatları ile şimdi tasarruf etme zamanı! Mayıs 2022 boyunca geçerli en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları ve indirim kodlarını Kuponigo'da sizlere sunuyoruz.

Minycenter

Carter’s ve OshKosh B’gosh markalarının Türkiye’deki temsil ve e-ticaret haklarını 2014 yılından beri elinde bulunduran, Özilhan ailesi tarafından kurulan ve yönetilen Gami Giyim A.Ş. Türkiye yatırımlarını “minycenter” ile büyütmeye devam ediyor.

Minycenter ile Carter’s ve OshKosh B’gosh markalarının yanında bebek giyim ve giyim dışı tamamlayıcı farklı ürün gruplarında da sizlere hizmet verebilmek adına ürün yelpazesine farklı markaları ekliyor ve belli ürünleri de özel olarak ürettiriyor. Bu sebeple bebekleri ve çocukları için en iyisini almak isteyen annelere ve anne adaylarına, en iyi ve nitelikli ürünleri yepyeni “minycenter” markası altında sunuyor.

Carter’s ve OshKosh B’gosh markalarını da çatısı altında barındıran “minycenter”, ürünlerini Amerika, İspanya, İngiltere, Fransa ve Avustralya gibi bu alanda uzman ülkelerden kalitesine inandığı ve onaylanmış markaları tedarik ederken yerel üretime de destek oluyor. Bebek ve çocuk giyimde Carter’s, Oshkosh, Bgosh koleksiyonlarını tamamlayıcı giyim ürünleriyle birlikte, giyim dışı bebeklerin ihtiyacı olabilecek ve hayatlarına değer katabilecek birçok farklı ürün grubuna da yer veren “minycenter”, yine aynı yaş gruplarıyla beraber 10 yaşa kadar da sunduğu diğer ürünlere de yoğunlaşıyor.

Bu Fırsatı Paylaşın

Günün indirimleri 🔥

Fırsat ve indirim kodlarımız ile 500+ markada tasarruf etmeye başlayın

Kuponigo; yüzlerce marka ve platformda tasarruf ettiren en iyi fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para tasarruf önerilerini sunuyor.

Ücretsiz Kayıt Olun