Minycenter indirim kodu - Haziran 2023

0 / 5 Puan: 5

Puan:


Minycenter’da 400 Tl Ve Üzeri Alışverişlerinizde Geçerli Indirim Kodu
KUPON KODU
Minycenter’da 400 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli indirim kodu
Minycenter’da 800 Tl Ve Üzeri Alışverişlerinizde Geçerli Indirim Kodu
KUPON KODU
Minycenter’da 800 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli indirim kodu

Minycenter nedir?

Minycenter dünya markalarının seçkin koleksiyonlarını, kitaplarını, özel tasarım bebek bakım ekipmanlarını ve yaşam dostu fonksiyonel ürünlerini sunan bir bebek ve çocuk mağazasıdır. En güncel Minycenter indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Sektördeki Carter’s, Oshkosh, SkipHop markaları ile çıktığı yolda edindiği deneyimle güçlenen mağazaları, bebek ve çocuk giyim ve aksesuarlarından eğitici oyuncaklara ve ailelerin her türlü ihtiyacına yönelik dünyaca ünlü ikonik marka ve ürünleri sunmaktadır.

Carter’s ve OshKosh B’gosh markalarının Türkiye’deki temsil ve e-ticaret haklarını 2014 yılından beri elinde bulunduran, Özilhan ailesi tarafından kurulan ve yönetilen Gami Giyim A.Ş. Türkiye yatırımlarını “minycenter” ile büyütmeye devam ediyor.

Minycenter ile Carter’s ve OshKosh B’gosh markalarının yanında bebek giyim ve giyim dışı tamamlayıcı farklı ürün gruplarında da sizlere hizmet verebilmek adına ürün yelpazesine farklı markaları ekliyor ve belli ürünleri de özel olarak ürettiriyor. Bu sebeple bebekleri ve çocukları için en iyisini almak isteyen annelere ve anne adaylarına, en iyi ve nitelikli ürünleri yepyeni “minycenter” markası altında sunuyor.

Carter’s ve OshKosh B’gosh markalarını da çatısı altında barındıran “minycenter”, ürünlerini Amerika, İspanya, İngiltere, Fransa ve Avustralya gibi bu alanda uzman ülkelerden kalitesine inandığı ve onaylanmış markaları tedarik ederken yerel üretime de destek oluyor.

Bebek ve çocuk giyimde Carter’s, Oshkosh, Bgosh koleksiyonlarını tamamlayıcı giyim ürünleriyle birlikte, giyim dışı bebeklerin ihtiyacı olabilecek ve hayatlarına değer katabilecek birçok farklı ürün grubuna da yer veren “minycenter”, yine aynı yaş gruplarıyla beraber 10 yaşa kadar da sunduğu diğer ürünlere de yoğunlaşıyor.

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.