Miniyol indirim kodu - Mart 2023

0 / 5 Puan: 0

Puan:


Sömestire Özel Miniyol’da 100 Tl Ve 600 Tl Arasında Araç Kiralama Indirimleri
KAMPANYA
Sömestire özel Miniyol’da 100 TL ve 600 TL arasında araç kiralama indirimleri

Miniyol nedir?

Miniyol.com, araç kiralamada devrim niteliğinde bir yol yaratmak için “araba kiralamanın yeni yolu” mottosuyla yola çıkmış bir araç kiralama platformudur. En güncel Miniyol indirim kodu ve tasarruf etmenizi sağlayacak fırsatları burada bulabilirsiniz!

Seyahatleri, tatilleri ve gezileri sırasında misafirlerinin en büyük endişesi, araç kiralama sürecini olabildiğince basit, hızlı ve güvenli hale getirmek olmuştur. Miniyol, bundan yola çıkarak misafirlerine güvenli ve kesintisiz bir deneyim yaşatmak için sürekli büyüyen, gelişen, dinamik ve genç ekibinden, teknolojik yeniliklerden ve tedarikçilerinden güvendikleri kaynakları en iyi şekilde kullanıyor.

Onlarca araç kiralama firmasını anında karşılaştırabileceğiniz hızlı ve kolay bir yöntem sunması ve %100 fiyat güvencesi ile araç kiralama hizmeti sunması miniyol.com’un Türkiye’nin en büyük online araç kiralama arama motoru haline gelmesinin en önemli nedenlerinden biridir.

Amacı, yerel ve uluslararası tedarikçileri ve siz değerli konukları ile yaşadığınız eski araç kiralama deneyimlerini unutturmaktır. Bu nedenle size tamamen farklı bir deneyim yaşatacaklar. Yüzlerce farklı tedarikçi, binlerce farklı marka ve model arasında gezinin ve %100 güvence ile rezervasyonunuzu yapın.

Bunlar da İlginizi Çekebilir:

Bu Fırsatı Sevdiklerinizle Paylaşın

Yanıtlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuponigo’daki indirim kodu, indirim kuponu ve fırsatlarla her gün tasarruf edin

Ücretsiz Kuponigo Türkiye E-Posta Bülteni'ne abone olarak en son fırsatlardan, kampanyalardan, indirim kodlarından, kupon kodlarından haberdar olun.

Yüzlerce marka ile anında tasarrufa başlayın